III Gala Waszej Turystyki odbędzie się 12 stycznia 2024

Gala Waszej Turystyki

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl ma zaszczyt zaprosić Państwa na trzecią Galę Waszej Turystyki. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel w piątek, 12 stycznia 2024 roku. Podczas wydarzenia uhonorowane zostaną Osobowości, które znajdą się na “Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas, aby karnawał i Nowy Rok rozpoczynać od tradycyjnego spotkania na Gali Waszej Turystyki.

Każdy rok niesie nowe wyzwania. Kolejne zawirowania wojenne konflikty zbrojne nie sprzyjają organizatorom turystyki. Trwająca wojna za naszą wschodnią granicą po barbarzyńskiej napaści Rosji na Ukrainę, konflikt zbrojny w Ziemi Świętej to czas sprawdzianu dla nas wszystkich: organizatorów, podróżników, turystów i dziennikarzy piszących o wyjazdach do dalszych i bliższych krajów.

Pierwsza Gala, w 2021 roku, prócz spotkań w covidowej rzeczywistości, była miejscem ogłoszenia inicjatywy Turystyka Ukrainie. W czasie drugiej, w 2022 roku, podczas Aukcji Charytatywnej zebraliśmy 116 tys. złotych na rzecz Wakacji Marzeń dla dzieci z Domów Dziecka. Wiemy Ufamy, że możemy liczyć na Wasze otwarte serca także na naszym trzecim dorocznym spotkaniu. Cel styczniowej Aukcji oraz zaproszenie do przekazywania przedmiotów ogłosimy już wkrótce!

Gala Waszej Turystyki będzie przede wszystkim okazją do uhonorowania tych Osobowości, które znajdą się na „Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w roku 2022”. Listę tę ogłosimy tradycyjnie 28 grudnia o godzinie 15. Kapituła już rozpoczęła swoje prace, i to pomimo braku współtwórcy Plebiscytu, Gali i Waszej Turystyki, Adama Gąsiora.

Jesteśmy jednak przekonani, że Adam jest z nami duchem. Mottem na początek przyszłego roku niech będą Jego słowa: ,,Gala to okazja do odpoczynku od złych myśli, okazja do mniej zobowiązujących rozmów, do zabawy. Ufamy, że przy dobrej muzyce, wykwintnej kuchni i zacnych trunkach, znajdziemy wszyscy czas na relaks wśród przyjaciół. Gala Waszej Turystyki da nam wszystkim zastrzyk optymizmu i energii na długie miesiące”.

Program Gali Waszej Turystyki

17:45 – Otwarcie rejestracji i welcome drink
18:30 – Powitanie gości
18:45 – Plebiscyt 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce
20:00 – Kolacja
20:30 – Aukcja charytatywna
21:00 – Koncert Gwiazdy Wieczoru
01:00 – Zakończenie wieczoru

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe

Wkrótce ruszy rejestracja na wydarzenie. Już dziś wpisz je datę 12 stycznia 2024 do kalendarza!