Grzegorz Forma nowym dyrektorem Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center

fot. PHH

Z początkiem stycznia 2024 roku funkcję dyrektora Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center objął Grzegorz Forma, doświadczony hotelarz i wieloletni pracownik Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Grzegorz Forma to absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2010 roku. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2019 roku, pracując jako kierownik recepcji w nowo powstałym Holiday Inn Express Rzeszów Airport. Od 1 stycznia 2024 powierzono mu funkcję dyrektora Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center wchodzącego w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

„To kolejny przykład na to, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani w branży i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Jestem przekonany, że tak wysokiej klasy hotelarz z ogromnym doświadczeniem zagwarantuje Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center utrzymanie wysokiego standardu i zadba o komfort naszych gości” – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

PHH: około 2,2 mln zł wypłacono z fundacji „Hotele dla Medyków”

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center