Grupa TUI z oficjalną umową na sprzedaż biletów Ryanaira

 

Grupa TUI jako kolejna podpisała umowę z linią lotniczą Ryanair. /fot. Ryanair

Grupa TUI podpisała dziś umowę z Ryanairem na sprzedaż biletów lotniczych irlandzkiej linii lotniczej.

Grupa TUI oficjalnie może od dziś sprzedawać bilety Ryanair. Jest to trzecie po loveholidays i Kiwi.com biuro podróży, które podpisało umowę z irlandzką linią. Loty można rezerwować zarówno w biurach podróży, jak i online. Wszystkie loty Ryanair wkrótce będzie można rezerwować bezpośrednio w TUI i łączyć je z ofertą biura podróży w pakietowaniu dynamicznym.

„W minionym roku obrotowym liczba dynamicznie pakietowanych podróży w TUI wzrosła już do ponad 2,5 miliona” – powiedział Peter Krüger, Chief Strategy Officer & Chief Executive Officer Holiday Experiences, TUI Group. “Współpraca z Ryanairem pozwoli teraz na dalsze poszerzenie oferty dynamicznie pakietowanych podróży TUI.”

To kolejne biuro podróży które podpisało umowę z irlandzką linią lotniczą. O negocjacjach z innymi wspominał Michael O’Leary, prezes Rynaiara w czasie wywiadu jakiego udzielił Waszej Turystyce 30 stycznia 2024 roku.

„Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy z TUI, która umożliwi klientom TUI rezerwację lotów Ryanair” – dodał Dara Brady, dyrektor ds. marketingu i technologii cyfrowych w Ryanair. “Klienci TUI w ramach pakietu wakacyjnego mają gwarancję pełnej przejrzystości cen oraz bezpośredni dostęp do swojej rezerwacji za pośrednictwem konta myRyanair. Ta umowa oddziela TUI od piratów OTA”

Możliwość rezerwacji lotów Ryanair w ramach wakacji TUI będzie wprowadzana stopniowo w nadchodzących tygodniach. Loty można łączyć z ofertami hotelowymi TUI zarówno w biurach podróży, jak i online.