Green Mountain Hotel – wypoczynek w górach dla każdego

Pięciogwiazdkowy Green Mountain Hotel, a także Green Apartments znajdujące się w Karpaczu, to miejsce dla osób, które chcą spędzić czas w otoczeniu natury. Teren obiektu graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym, a z okien hotelu rozprzestrzenia się widok na Śnieżkę. Bogata oferta hotelu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Hotel w Karpaczu – Green Mountain jest otoczony lasem w bezpiecznej okolicy od głównej drogi. Niespełna 100 metrów dalej znajduje się szlak turystyczny. Aby poczuć jeszcze większą bliskość z naturą można udać się na wycieczkę z przewodnikiem po szlakach górskich. Do wyboru są także wieczorne wędrówki przy świetle latarenki z opiekunem. Udział w wycieczce mogą wziąć całe rodziny wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Miejsce to jest przede wszystkim idealne dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych gości przygotowano szereg animacji w salach zabaw, gdzie znajduje się małpi gaj, basen z kulkami czy też sale z automatami do gier. Dla nieco starszych przewidziane są wieczory z muzyką na żywo. Pobyt w hotelu umilają występy pianistów, saksofonistów oraz gitarzystów. Natomiast zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych odbywają się warsztaty kreatywne, zabawy na świeżym powietrzu, piana party, aqua areobik, pilates, legorobotyka, zajęcia taneczne, spotkania z gośćmi specjalnymi.

Kolejną atrakcją, której nie można ominąć spędzając czas w tym obiekcie jest basen. Miejsce zaprojektowane z myślą o relaksie i odpoczynku. Specjalnie wydzielona część basenu dla rodzin z dziećmi pozwala w cieszyć się wodnymi atrakcjami. Do dyspozycji gości jest basen główny, wanny jacuzzi, stanowiska z masażem oraz miejsca wypoczynkowe, a dla najmłodszych mini strefa z brodzikiem i miejscem dla rodziców. Drugi basen znajduje się na zewnątrz obiektu, który w upalne dni zapewni mnóstwo orzeźwienia i zabawy. Odbywa się tam wiele animacji wodnych, a podgrzewana woda sprawia, że goście mogą w pełni korzystać z atrakcji przez cały sezon.

Po spacerze, animacjach i skorzystaniu z wielu atrakcji, jakie znajdują się w hotelu dla każdego warto udać się na odpoczynek do saun i strefy relaksu. Pobyt w saunie nie tylko pozwoli na zredukowanie stresu, ale pozwoli gościom się odprężyć i zadbać o siebie. Do wyboru jest również sucha sauna, infrared oraz łaźnia parową z aromaterapią.