Grand Laola SPA świętuje 20-lecie

 

Grand Laola SPA – ekskluzywny ośrodek spa w Pobierowie – świętował 20 lat działalności. Obchody jubileuszu odbyły się 13 maja 2024 roku w towarzystwie zaproszonych gości i partnerów.

Grand Laola SPA to nie tylko luksusowy nadmorski resort w Pobierowie, ale również miejsce, które od 20 lat zachwyca swoich gości bliskością morza, wyjątkowym spa oraz doskonale zaopatrzonym centrum odnowy biologicznej. Oferuje wypoczynek, szeroki wachlarz usług wellness i spa, a także przestrzeń dla biznesu. Główne obchody jubileuszu, które odbyły się 13 maja 2024 roku, przyciągnęły dużą liczbę gości chcących wspólnie uczcić 20 lat hotelu w branży

W ramach jubileuszu przewidziano zwiedzanie resortu, podczas którego goście mieli okazję podziwiać eleganckie wnętrza i liczne udogodnienia, które oferuje Grand Laola SPA. Była to okazja, aby zobaczyć na własne oczy, co nowego obiekt ma do zaoferowania.

W przygotowanych punktach degustacyjnych goście mogli spróbować różnorodnych dań i przystawek, a także obserwować przy pracy doświadczonych kucharzy hotelowej restauracji, którzy swoimi umiejętnościami i pasją do gotowania zaspokajają kulinarne gusta odwiedzających. W programie przewidziano także emocje sportowe. Ducha rywalizacji można było poczuć w trakcie zawodów bowlingowych, a zwycięska drużyna została uhonorowana złotym pucharem – w uznaniu ich umiejętności i gry zespołowej.

Kulminacją imprezy była wystawna gala, na której nie zabrakło życzeń i toastów za przyszłe sukcesy i rozwój Grand Laola SPA.