Eva Park – nowa restauracja w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój już otwarta

archiwum Eva Park

Restauracja Eva Park, to nowa restauracja, która została otwarta na parterze obiektu Eva Park Life&SPA w samym sercu Parku Zdrojowego w pobliżu tężni solankowej. Ten nowy gastronomiczny koncept na kulinarnej mapie Konstancina-Jeziorny, to kontynuacja prowadzonej dotychczas restauracji Przedwiośnie, zlokalizowanej na piętrze obiektu Eva Park Life&SPA.

Nowa restauracja Eva Park rozpoczęła swoją działalność 6 czerwca. W nowej sali na parterze budynku Eva park Life &SPA mogą cieszyć się otaczającym Parkiem Zdrojowym, oddychać solankowym powietrzem, dzięki zlokalizowanej w pobliżu tężni oraz, co najważniejsze w restauracji, mogą rozkoszować się potrawami z nowej, doskonale skomponowanej karty dań. Bo dobra kuchnia to podstawa cieszącej się popularnością restauracji.

W menu Eva Park dominują potrawy oparte na produktach regionalnych, takich jak miód z lokalnych pasiek czy zioła, warzywa i owoce z pobliskich gospodarstw i sadów.

Artur Andrzejewski, szef kuchni restauracji Eva Park, powiedział: „Dania, które już serwujemy naszym Gościom w restauracji Eva Park są zarazem proste i wyrafinowane, a jednocześnie zdrowe i inspirowane naturą. Naszym celem było stworzenie takiej karty dań, która będzie spójna z filozofią Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, w którym się znajdujemy. Ponadto, chcemy się wpisywać w trend zdrowego stylu życia, zdrowego i świadomego odżywiania się, dlatego naszym Gościom będziemy serwować dania oparte na tradycyjnych polskich przepisach, na lokalnych produktach, ale jednocześnie z nutą międzynarodowej finezji kulinarnej. Dzięki temu będzie smacznie, kolorowo i różnorodnie, bo nasze menu będzie zmieniało się zgodnie ze zmianami pór roku i dostępnością warzyw i owoców.”

Wnętrze restauracji zostało odpowiednio przemyślane i zaaranżowane. Eva Park Life &SPA to nowoczesny obiekt, pięknie wkomponowujący się w otaczający go Park Zdrojowy. Taka sama jest też restauracja Eva Park, w której nowoczesność idealnie została zbalansowana ciepłym kolorem drewna na podłodze i w meblach. To pozwoliło stworzyć nastrojowy, intymny klimat, sprzyjający spotkaniom towarzyskim – romantycznym kolacjom, rodzinnym uroczystościom, czy biznesowym spotkaniom w uzdrowiskowym klimacie. W restauracji zadbano również o kącik dla najmłodszych gości, co sprawia, że miejsce to jest przyjazne rodzinom z dziećmi i zachęca do skorzystania w ramach niedzielnego obiadu, czy też organizacji większych uroczystości rodzinnych, okolicznościowych.

Piotr Marczyk, prezes zarządu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, dodał: “Bardzo nas cieszy otwarcie restauracji na parterze obiektu Eva Park Life&SPA, a tym samym ułatwienie do niej dostępu gościom Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, mieszkańcom Konstancina-Jeziorny oraz licznym spacerowiczom i turystom. Dzięki tej z pozoru niewielkiej zmianie, jaką było przeniesienie restauracji z piętra na parter, jestem przekonany, że miejsce to będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością wśród kuracjuszy, turystów, czy mieszkańców regionu. Ponadto, nasza restauracja Eva Park, to nie tylko nowa nazwa i nowa lokalizacja – to przede wszystkim zmiana jakościowa. Nowe menu, nowe ciekawsze potrawy, kameralne wnętrza z pięknymi widokami na park oraz wyjątkowa lokalizacja w samym centrum uzdrowiska, to atuty, które stanowią wyróżnik tego miejsca.”

https://evapark.pl/restauracja/