Eskapada z ratownikami Jurajskiej Grupy GOPR do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum slaskie.travel

Przejazd karetką górską, pokaz sprzętu ratowniczego, szkolenie z pierwszej pomocy i działania w razie wypadku – to tylko kilka atrakcji, jakie będzie można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek. Eskapada z ratownikami Jurajskiej Grupy GOPR, to jeden z kilkunastu przedmiotów wystawionych na aukcję.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie Eskapada z ratownikami Jurajskiej Grupy GOPR dla czterech osób.

Na zwycięzcę licytacji będą czekały m.in. przejazd karetką górską, pokaz sprzętu ratowniczego, szkolenie z pierwszej pomocy i działania w razie wypadku.

Fundatorem Eskapady jest Śląska Organizacja Turystyczna.

Weekend w Zabrzu do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki