Emirates wznawiają loty do Budapesztu, Bolonii, Lyonu, Dusseldorfu i Hamburga

Emirates do Budapesztu Bolonii
fot. Emirates

Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Budapesztu (od 21 października), Bolonii, Dusseldorfu i Hamburga (od 1 listopada) oraz Lyonu (od 4 listopada). W Europie jest 31 miast, z których można podróżować do Dubaju.

Dodanie pięciu miejsc docelowych oznacza, że globalna sieć Emirates to już 99 kierunków. Przewoźnik stopniowo zaspokaja zapotrzebowanie na podróże, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności.

Loty do / z Budapesztu i Lyonu będą obsługiwane 2 razy w tygodniu, w środy i soboty, a loty do / z Bolonii, Dusseldorfu i Hamburga będą odbywały się 2 razy w tygodniu, w piątki i niedziele.

Wszystkie rejsy będą obsługiwane przez Boeing 777-300ER, z dużą pojemnością ładunkową. Bilety można rezerwować na emirates.com, w aplikacji Emirates, biurach sprzedaży przewoźnika oraz za pośrednictwem biur podróży.

Klienci mogą zatrzymać się lub podróżować do Dubaju, ponieważ miasto zostało ponownie otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Aby polecieć do tego emiratu, trzeba wykonać test PCR na obecność koronawirusa.

Emirates wprowadziły automaty do samodzielnej odprawy

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center