Emirates Gateway – pakiet łączności dla partnerów Emirates

Emirates pomagają swoim partnerom tworząc nowy program
Nowe narzędzie pomocowe dla partnerów Emirates/fot. archiwum Emirates

Linie Emirates uruchomiły pakiet opcji łączności dla swoich partnerów handlowych na całym świecie, aby umożliwić łatwy i bezpośredni dostęp do bogatej oferty przewoźnika i jego usług. Emirates Gateway, opracowany zgodnie ze standardami IATA (New Distribution Capability), jest dostępny za pośrednictwem niedawno uruchomionego portalu Emirates Partners.

Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emiratem, powiedział: „Zestaw opcji połączeń Emirates Gateway powstał w oparciu o nową technologię i został zaprojektowany z myślą o ograniczeniach obecnych, starszych systemów. Naszym celem było stworzenie platformy, która umożliwi nam szybki rozwój i wdrażanie nowych produktów i usług, co daje nam i naszym partnerom handlowym możliwość oferowania zróżnicowanych i wyższej jakości usług. Toruje to również drogę dla Emirates do oferowania niestandardowych treści i szybkiej zmiany cen, które lepiej odpowiadają dynamicznemu rynkowi.”

Oferując lepszy dostęp do produktów i usług Emirates z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, Emirates Gateway daje swoim partnerom handlowym możliwość usprawnienia podróży klientów dzięki spersonalizowanym produktom i usługom.

Partnerzy handlowi mogą łączyć się z Emirates Gateway za pomocą trzech rozwiązań:

• Portal rezerwacji Emirates: przyjazny dla użytkownika portal rezerwacyjny dostępny w 12 językach, połączony bezpośrednio z systemami rezerwacyjnymi Emirates, który upraszcza rezerwację, sprzedaż biletów i obsługę po wystawieniu biletów.
• Emirates Gateway Direct: zapewnia dostęp do treści Emirates za pośrednictwem interfejsów IATA NDC API, umożliwiając partnerom handlowym tworzenie aplikacji spełniających ich potrzeby przy wsparciu ekspertów z zespołów IT Emirates.
• Emirates Gateway Sync: ułatwione łącze do systemu rezerwacji Emirates obsługiwane przez wiodących w branży partnerów technologicznych IATA, certyfikowanych partnerów technologicznych Emirates.

Emirates wznawiają loty do Budapesztu, Bolonii, Lyonu, Dusseldorfu i Hamburga