Emirates – wracają połączenia do Dallas, Seattle i San Francisco

Emirates rozszerzają siatkę połączeń w Amerykach
fot. archiwum Emirates

Linie lotnicze Emirates ogłosiły wznowienie bezpośrednich połączeń do Seattle (od 1 lutego), Dallas i San Francisco (od 2 marca). Dodanie tych trzech miejsc docelowych zwiększy północnoamerykańską sieć Emirates do 10 kierunków po wznowieniu połączeń do Bostonu, Chicago, Houston, Los Angeles, Nowego Jorku JFK, Toronto i Waszyngtonu.

Loty do/z San Francisco będą obsługiwane cztery razy w tygodniu Boeingiem 777-300ER, a loty do / z Seattle (cztery razy w tygodniu) i Dallas (trzy razy w tygodniu) będą obsługiwane przez dwuklasowe Boeingi 777-200LR, oferujące 38 rozkładanych miejsc w klasie biznes i 264 ergonomicznie zaprojektowanych miejsc w klasie ekonomicznej.

Linie zapewniają również swoim klientom więcej opcji wyboru dzięki dodatkowym lotom do Nowego Jorku, Los Angeles i São Paulo. Od 1 lutego Emirates będą obsługiwać dwa loty dziennie na Międzynarodowy Port Lotniczy im. Johna F. Kennedy’ego (JFK) oraz codzienne loty do Los Angeles (LAX). Klienci Emirates mogą również korzystać z wygodnych połączeń do innych miast w USA dzięki umowom code-share linii z Jetblue i Alaskan Airlines.

Emirates wprowadzą też piąty lot tygodniowo do São Paulo w Ameryce Południowej (od 5 lutego), oferując klientom w Brazylii jeszcze więcej opcji podróży i większy dostęp do rozwijającej się sieci. Poza São Paulo klienci Emirates mogą cieszyć się wygodną łącznością z 24 innymi miastami w Brazylii dzięki partnerstwu typu code-share z GOL oraz umowom między liniami Azul i LATAM.

Linie Emirates bezpiecznie i stopniowo wznawiają operacje w swojej sieci i obecnie obsługują 114 destynacji na sześciu kontynentach.

Emirates wracają na trasę do Stambułu