Emirates ruszyły z promocją dla dwojga na Seszele, Malediwy i Mauritius

Do 16 października trwa promocja na Malediwy, Seszele i Mauritius, a jeszcze czeka nas reakcja na plany Air Seychelles. 

Egzotyka nadal sprzedaje się najlepiej. Choć we wrześniowych wynikach widać niewielką zadyszkę egzotycznej drugiej ligi. Emirates chce dolać paliwa do sprzedaży egzotycznych kierunków, właśnie uruchomił nową promocję dla dwojga.

Malediwy, Mauritius i Seszele od 2749 zł

Wprawdzie dawno minęły czasy prawdziwych szalonych promocji od linii zatokowych, to jednak cieszy, że linie ponownie starają się mocniej zachęcić klientów do podróżowania. Tym razem, by skorzystać z oferty należy zarezerwować co najmniej dwa bilety. W ten sposób uzyskujemy prawo do specjalnych stawek.

Najtańsze bilety w cenie 2 749 zł kupimy na Seszele. Mauritius i Malediwy to ceny już bliżej 3 000 zł. Mimo wszystko są to ceny niezłe, zważywszy, że czas podróży obejmuje okres, aż do czerwca 2022 roku. W tym samym czasie mamy też szczyt rezerwacji związanych z Expo. Z tego powodu linie mogłyby nie być chętne do większej obniżki.

Do cen w klasie ekonomicznej dostajemy jeszcze drobny gadżet w postaci prawa do wyboru miejsca za symboliczną opłatę 1 EUR. Ta opcja jest dostępna tylko przy rezerwacji na emirates.com.

Prawdziwa gratka czeka na klientów z zasobniejszym portfelem. W ramach promocji mamy bowiem specjalne stawki w klasie biznes. Tutaj ceny zaczynają się od 11 399 zł, w przypadku pary Mauritius, Malediwy. Taka oferta wygląda już naprawdę bardzo dobrze. Czasu na rezerwacje nie mamy wiele, promocja skończy się bowiem 16 października.

Oprócz cen  dodatkowe zachęty – mile za pobyt w Dubaju + wejściówka na Expo

Zatokowe linie kuszą też dodatkowymi drobnymi zachętami. Pierwszą z nich jest m.in. promocja milowa pozwalająca na gromadzenie mil podczas pobytu w Dubaju. Reklamowana jako 1 mila za 1 minutę w Dubaju. Naturalnie mamy tu max limit zdobytych mil, ograniczony do 5000.

Drugą dość ciekawą zachętą jest darmowa wejściówka na Expo do każdego biletu linii Emirates. Prawem do tego benefitu są objęte także bilety tranzytowe, pod warunkiem, że tranzyt przekracza 6 godzin. Także korzystając z powyższej egzotycznej promocji możemy tak ustawić routing podróży, by załapać się na gratisowe zwiedzanie Expo – nie zapomnijmy zarejestrować się w promocji milowej.

Promocji na Seszele będzie więcej, Air Seychelles przymierza się do lotów z Warszawy 

Być może niższa cena na loty na Seszele nie jest całkowitym przypadkiem. Otóż w weekend dotarła do nas elektryzująca informacja o planach linii Air Seychelles względem Polski. Linia ma ambicje uruchomić bezpośredni rejs z Warszawy. Podróż ma trwać 10 godzin, z uwzględnieniem przerwy na dotankowanie w Kairze. Przewoźnik spotkał się już z polskimi operatorami i pierwszy odbiór tej oferty wydaje się być bardzo dobry.

Air Seychelles uruchamiają bezpośrednie połączenie z Warszawy na Seszele

Gdyby oferta Air Seychelles doczekała się materializacji, to z pewnością odpowiedź Emirates musi być adekwatna, cena 2 749 jest więc tylko przygrywką do tej nowej rywalizacji. Tymczasem wciąż główną gwiazdą sprzedażową jest sam Dubaj. Spadające ceny cieszą touroperatorów, a w kolejce do walki o rynek ustawiają się kolejni gracze. Swoją ofertę uruchomił Coral, a wkrótce na rynek wejdzie mocno inny duży operator.

Coral też chce powalczyć o egzotykę – rusza z Dominikaną i Dubajem