Emirates – od 15 czerwca więcej lotów do 16 miast

Emirates wznawiają loty do kolejnych miast
Samolot w barwach Emirates/fot. archiwum Emirates

W związku z decyzją rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich o zniesieniu ograniczeń dotyczących lotów pasażerskich, od 15 czerwca linie Emirates wznowią połączenia do kolejnych 16 miast w swojej siatce.

Od 15 czerwca loty z Dubaju będą odbywać się do: Bahrajnu, Manchesteru, Zurychu, Wiednia, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku JFK, Seulu, Kuala Lumpur, Singapuru, Dżakarty, Tajpej, Hongkongu, Perth i Brisbane
Ponadto od 8 czerwca linie będą oferować loty z Karaczi, Lahore i Islamabadu pasażerom z Pakistanu, którzy chcą podróżować do kierunków w siatce Emirates.

Emirates będą zatem realizować loty pasażerskie, jak również operacje cargo z Dubaju do 29 miast, wliczając w to istniejące już loty do Londyńskiego Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Chicago, Toronto, Sydney, Melbourne i Manili (od 11 czerwca).

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.
Podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego.