Emirates Najlepszą linią lotniczą świata po raz 8

fot. archiwum Emirates

Linie Emirates po raz ósmy z rzędu zostały uznane za „Najlepszą linię lotniczą na świecie” w konkursie Business Traveller Middle East Awards 2021. Przewoźnik zdobył również wyróżnienia w kategoriach „Linie lotnicze z najlepszą pierwszą klasą” oraz „Linie lotnicze z najlepszą klasą ekonomiczną”.

Aby utrzymać pozycję lidera w branży, linie Emirates zastosowały 2 razy więcej rozwiązań cyfrowych, modernizując w ten sposób podróże lotnicze. Przewoźnik uruchomił, a następnie powiększył zakres swojej ścieżki biometrycznej i odprawy bezdotykowej.

Linie lotnicze zapewniły tym samym jeszcze większe bezpieczeństwo i spełniły zmieniające się oczekiwania klientów w zakresie bezpiecznych, bezdotykowych podróży. Dzisiaj, od momentu odprawy do przekroczenia bramki, klienci mogą doświadczyć podróży przyszłości, mając do dyspozycji ponad 33 biometrycznych punktów kontrolnych Emirates i blisko 50 bezdotykowych kiosków na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju.

Emirates rozpoczęły testowanie karty IATA Travel Pass w kwietniu, a do końca maja wprowadzą ją do użytku na wszystkich lotach. Linie lotnicze nawiązały również współpracę z Dubai Health Authority w zakresie cyfrowej weryfikacji dokumentacji medycznej związanej z COVID-19, co dodatkowo wspiera bezproblemową obsługę klientów przy odprawie bez użycia dokumentów w formie papierowej.

Linie Emirates rozszerzyły również szereg inicjatyw, aby zaoferować większą pewność i elastyczność podczas podróży. Klienci mają teraz lepszą ochronę podczas planowania i mogą dokonać zmiany rezerwacji lotów w ciągu 36 miesięcy. W programie lojalnościowym Skywards

Emirates przedłużyły status członkostwa do 2022 roku i nadal wprowadzają więcej sposobów gromadzenia mil, w tym przez zakupy online i detaliczne, a także karty kredytowe pod wspólną marką i powiązania z innymi markami.

Linie lotnicze jako pierwsze w branży wprowadziły bezpłatne ubezpieczenie na wypadek COVID-19, aby umożliwić klientom podróżowanie z większą pewnością. Przewoźnik rozszerzył tę ofertę, przedstawiając pierwsze w branży ubezpieczenie podróżne od wielu ryzyk i ochronę przed COVID-19 – jest ona bezpłatnie dostępna przy zakupie wszystkich biletów Emirates. Oprócz ochrony medycznej związanej z COVID-19 obejmuje również wypadki osobiste podczas podróży, ochronę podczas uprawiania sportów zimowych, utratę rzeczy i zakłócenia podróży z powodu nieoczekiwanego zamknięcia przestrzeni powietrznej oraz innych okoliczności.

Kiedy klienci są gotowi wzbić się w przestworza, czekają na nich niezapomniane wrażenia z lotu z Emirates we wszystkich klasach podróży. Zgodnie ze swoją obietnicą „Fly Better” linie Emirates nadal inwestowały w podnoszenie komfortu na pokładzie samolotu pomimo wyzwań związanych z pandemią. Lot pierwszą klasą Emirates przoduje w branży jako jeden z najbardziej luksusowych. Oprócz słynnych, w pełni zamykanych kabin Boeingów 777-300ER, najnowsze prywatne apartamenty A380 również zyskały dodatkowe ulepszenia, w tym szersze i wyższe drzwi dla jeszcze większej prywatności i komfortu. Klienci podróżujący flagowym A380 w barwach Emirates mogą również korzystać z pokładowego prysznica, salonu i wielu innych udogodnień, które przenoszą latanie na zupełnie nowy poziom.

Emirates zapewniają też wygodną podróż w klasie ekonomicznej. W swoim najnowszym Airbusie A380 linie lotnicze zastąpiły fotele bardziej ergonomicznymi siedzeniami z pełnymi skórzanymi zagłówkami i elastycznymi panelami bocznymi, które można regulować w pionie, aby uzyskać optymalne podparcie. Jest to nowość w stosunku do wersji używanej obecnie w Boeingu 777. Każde siedzenie ma eleganckie wykończenie, a na stolikach z tacą widoczne są słoje drewna. Każdy podróżny ma też osobisty ekran o przekątnej 13,3 cala i może korzystać z nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice, który oferuje ponad 4500 kanałów na żądanie.

Nagrody Business Traveller Middle East przyznawane są w oparciu o podróże biznesowe, obejmujące wszystkie aspekty, od linii lotniczych, portów, hoteli i programów lojalnościowych. Nagrody zostały wręczone wirtualnie, w wydarzeniu wzięło udział setki profesjonalistów z branży. Firmy, które znalazły się na short liście, były oceniane na podstawie opinii czytelników oraz przez panel ekspertów ds. podróży, wraz z zespołem redakcyjnym magazynu.

Emirates zaprezentują nowe fotele w klasie ekonomicznej podczas ATM

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center