Emirates zaprezentują nowe fotele w klasie ekonomicznej podczas ATM

fot. archiwum Emirates

Linie Emirates po raz pierwszy zaprezentują swoje miejsca w klasie ekonomicznej premium podczas Arabian Travel Market (ATM). Wystawa podróżniczo-turystyczna w regionie rozpocznie się 16 maja i potrwa do 19 maja.

Na stoisku linii Emirates odwiedzający z ponad 60 krajów będą mieli okazję zapoznać się z flagowymi produktami przewoźnika i niedawno wprowadzonymi ulepszeniami we wszystkich klasach na pokładzie kultowego samolotu A380.

Na stoisku zostaną zaprezentowane długo wyczekiwane fotele klasy ekonomicznej premium. Wyróżniają się one dużym odchyleniem – do 40 cali (ok 101 cm), a goście którzy w nich zasiądą z pewnością zwrócą uwagę na szerokość – 19,5 cala (prawie 50 cm) i możliwość rozłożenia się w wygodnej pozycji kołyskowej z dużą ilością miejsca na nogi.

Fotele pokryte są kremową skórą, która się nie plami, mają drewniany panel wykończony podobnie jak ten w klasie biznes. Każde siedzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie dzięki regulowanym w 6 kierunkach zagłówkom, oparciom na łydki i podnóżkom. Klienci znajdą również inne przemyślane elementy wyposażenia, w tym łatwo dostępne punkty ładowania w fotelach, szeroki stół jadalny, stolik koktajlowy, a także schowek.

Emirates zaprezentują także swoją wyjątkową ofertę prywatnych kabin pierwszej klasy na pokładzie Boeinga 777-300ER, fotele klasy biznes w Boeingu 777, nową odsłonę salonu pokładowego w A380, a także inne kultowe produkty, takie jak Shower Spa w klasie pierwszej i najnowszą wersję rewolucyjnych miejsc w klasie ekonomicznej. W produktach Emirates A380 i Boeingu 777 uwagę gości przyciągną nowe wykończenia wnętrz, detale z wykorzystaniem motywu drzewa Ghaf, a także nowa paleta w szampańskim kolorze.

Odwiedzający wystawę Emirates będą mogli wypróbować wszystkich udogodnień na stoisku przewoźnika, a wszystkie siedzenia i powierzchnie będą każdorazowo czyszczone i dezynfekowane. Zgodnie z rygorystycznymi protokołami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa podczas targów ATM, stoisko Emirates będzie przez cały czas przyjmowało ograniczoną liczbę osób, aby zapewnić odpowiedni dystans społeczny.

Stoisko Emirates nr ME3310 znajduje się w hali 3.

Emirates – od sierpnia 7 lotów tygodniowo z Polski

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center