Corendon daje 50 proc. zniżki na loty pracownikom biur podróży

 

corendon
fot. Corendon

Bogata siatka do Grecji i Turcji teraz z 50 proc. upustem dla pracowników biur. Wyloty m.in z Katowic, Warszawy i Berlina powodują, że skorzystać może każdy.

Corendon sięga po broń ostateczną 50 proc. zniżkę na bilety dla pracowników biur

Corendon Airlines wychodzi z propozycją sprzedaży biletów lotniczych swoim partnerom z biur turystycznych ze zniżką 50 proc. (bez podatków) na rezerwacje założone do końca marca 2021 roku na rejsy z Polski i Niemiec otwarte do sprzedaży na stronie internetowej linii. Inicjatywa skierowana jest do pracowników polskich biur podróży i dotyczy sezonu Lato 2021.

Zniżki dla pracowników branży do tej pory słabo wykorzystywane przez linie

Zniżki dla pracowników sektora to narzędzie, które do tej pory było dość słabo wykorzystywane przez linie lotnicze.  A szkoda bo w ciężkich czasach jest to dodatkowa broń pozwalająca wypełnić samoloty. LOT w zasadzie ogranicza się do programu dla kasjerów lotniczych Kolekcjoner, jednak w czasie zamrożenia sprzedaży ten jest de facto martwy. Zniżki w postaci taryf PEP oferuje agentom Iata Emirates. Są one jednak korzystne przy podróżach w klasie biznes i tych do samego Dubaju.

Dziwi fakt, iż w dobie pandemii linie nie wypracowały tu skutecznego mechanizmu. Można by sięgnąć po oferty, które byłyby potwierdzane np. w określonych dniach przed wylotem np. 7 czy 3 dni przed, lub oferty o statusie SA – stand by.  Dobrym pomysłem mogła by być sztywna cena np. 399 zł dla programu Lato LOT-u, czy 999/1199 dla rejsów long-haul. Takie oferty z pewnością cieszyłyby się powodzeniem.  Oprócz wypełnienia samolotu zyskujemy efekt produktowy. Pracownicy branży mogą zapoznać się z produktem przewoźnika a także samą destynacją.

Pod tym względem inicjatywę Corendona należy zdecydowanie pochwalić. Miejmy nadzieje że za nim pójdą kolejni.

Warunki promocji , ramy czasowe i co trzeba zrobić by dostać kod zniżkowy

Warunki promocji:

1. Bilety ze zniżką 50 proc. od ceny biletu lotniczego wyświetlonego na stronie Corendon Airlines nie zawierają podatków.
2. Oferta obowiązuje rezerwacje założone do 31 marca 2021 r. godz. 23:59.
3. Zniżkowe bilety obejmują przeloty do 31 października 2021 r. i dotyczą ofert oraz tras z Polski i Niemiec znajdujących się na stronie internetowej Corendon Airlines.
4. Ilość personelu zainteresowanych ofertą nie podlega ograniczeniom.
5. Podczas zakładania rezerwacji istnieje możliwość dokonania wpłaty 50% ceny zniżkowego biletu a pozostałą sumę można zapłacić do 4 tygodni przed wylotem.
6. Obowiązuje możliwość dokonywania zmian dotyczących dat lotu oraz destynacji do 7 dni przed datą wylotu, przy obowiązujących ogólnych zasadach Corendon Airlines.
7. Jeśli anulacja lotu zostanie dokonana przez Corendon Airlines cała kwota biletu zostanie zwrócona a wystosowana przez personel biura podróży jakakolwiek inna prośba lub żądanie w podobnym zakresie nie zostaną zaakceptowane przez Corendon Airlines.

Dalsze formalności związane z procesem rezerwacji biletu gdzie pisać?

8. Aby skorzystać z oferty należy koniecznie przedstawić dokument wystawiony i podpisany przez właściciela biura podróży potwierdzający status pracownika.
9. Należy zarejestrować się jako członek na stronie Corendon Airlines w sekcji “Mój profil” a następnie wysłać wymagany podczas rejestracji adres mailowy do: [email protected] , dzięki czemu zostanie zapewniony dostęp do systemu B2B. Po otrzymaniu maila zwrotnego będzie wymagany podpisany przez właściciela biura turystycznego dokument potwierdzający status pracownika.
10.Rozpoczęcie śledzenie wybranego konta Corendon Airlines w mediach społecznościowych i przesłanie zrzutu ekranu potwierdzającego ten fakt;
Facebook  www.facebook.com/corendonairlines.
Instagram  www.instagram.com/corendonairlines.
LinkedIn    www.linkedin.com/company/corendon-airlines.
Twitter       www.twitter.com/Corendon_Air.
Youtube    www.youtube.com/user/corendonairlines.
11.Po weryfikacji członkostwo zostanie uwzględnione w ofercie sprzedaży biletów z 50% zniżką.

Grecja i Turcja wśród liderów sprzedaży – to powinno pomóc Corendonowi

Tradycyjnie destynacje śródziemnomorskie sprzedają się z Polski najlepiej. Ostatni raport fly.pl nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości. Oferta tureckiej linii doskonale wpisuje się w ten trend. Oczywiście nie należy lekceważyć konkurencji. Przede wszystkich na kierunkach greckich będzie trwała zażarta walka. W normalnych czasach na kierunku Antalya Corendon mógłby liczyć też na ruch pielgrzymkowy. Ten ruszy pewnie jednak dopiero po wakacjach, po zakończeniu procesu szczepień wśród seniorów.

 

Ruch pielgrzymkowy – szczepienia i LOT dadzą nowy impuls?