Black Week od linii LOT daje 15% TAP przebija, Emirates kusi Dubajem

Mamy Black Week od Tour Operatorów nie mogło zabraknąć też podobnej oferty od linii lotniczych, choć w tym roku wydaje się ona nieco mniej agresywna. Być może covidowe perturbacje nie pozwalają na większą sprzedażową aktywność . Tak czy inaczej można skorzystać i oszczędzić okrągłą sumkę.

LOT daje 15% zniżki polujemy na Dubaj, Sri Lankę i Miami

Swoją akcje wyprzedażową jako jeden z pierwszych rozpoczął LOT. Przewoźnik proponuje zniżki do 15%, tradycyjnie zniżki dotyczą taryfy więc realna obniżka nie będzie raczej większa niż 5-10%. Przy dalekich podróżach jest to  jednak całkiem niezła propozycja.

Na co warto polować w lotowskiej siatce połączeń, polecalibyśmy przyjrzeć się Dubajowi i Sri Lance. LOT zakończy loty do Dubaju wraz z końcem sezonu zimowego, tak więc te oferowane w 2 połowie marca są siłą rzeczy w niezłych cenach.  Jeżeli dołożymy do tego kod zniżkowy to mamy naprawdę ciekawą propozycje, zdążymy też zobaczyć wystawę Expo.

Podobnie ma się sytuacja w przypadku Sri Lanki tu również latamy do końca marca, i także w tym przypadku ceny marcowych połączeń są najbardziej atrakcyjne. Z kodem zniżkowym możemy się pokusić o zbicie ceny lotów do Colombo w granice 2000 złotych.

Można spróbować też poszukać okazji na lotach do USA, szczególnie ciekawie prezentuje się Miami. Można znaleźć niezłe ceny w okolicach 2300-2400 złotych. To naprawdę fajna propozycja jak za lot bezpośredni.

Okazją mogą być też loty do turystycznie ciekawej Korei , ta destynacja przyciąga coraz większą liczbę turystów, a oferowany produkt jest naprawdę różnorodny. Z racji na Covid ceny lotów do Korei są dziś naprawdę wiele niższe niż w epoce -pre covidowej.

Promocja kodowa trwa do 29 listopada, uwaga obowiązuje tylko na wyloty między 10 stycznia a 26 marca 2022 roku. Kod Blackweek15 wpisujemy na początku rezerwacji.

Emirates chwali się Dubajem poniżej 2000 zł  dobre ceny na Sri Lankę i Tajlandie

Swoja ofertę z okazji Black Week opublikowało też Emirates. Główny akcent położono tu na Dubaj, który sprzedawany jest poniżej 2000 zł. Jeszcze niedawno można było by powiedzieć że to super promocja, dziś takie ceny są w zasadzie standardem, przynajmniej do czasu gdy na tej trasie lata konkurencyjny LOT. Od kwietnia polecimy z cenami w górę, dlatego jeżeli planowaliśmy wypad na Expo to warto się nad nim właśnie teraz zastanowić. Dodatkowo do każdego biletu Emirates dostaniemy wejściówkę na Expo gratis.

Poza Dubajem niezłe ceny anonsowane są na Sri Lankę i do Tajlandii, obydwie destynacje mają być oferowane za 2200 zł, trudno jednak znaleźć tak niskie ceny. Raczej trafimy oferty na poziomie 2400-2500 zł, co jest i tak ciekawą propozycją biorąc pod uwagę standard linii Emirates.

Uwaga z promocyjnej oferty wyłączone są terminy 15-30 grudnia i 26 stycznia – 09 lutego. Promocja trwa do końca tygodnia.

TAP Portugal startuje w czwartek i obiecuje zniżki do 30 %

TAP jest tradycyjnie bardzo aktywny w e-commercowych promocjach, w okresie pandemii zaskoczył nas bardzo atrakcyjnymi cenami na Maderę, Azory i do Lizbony. Prawdziwą furorę zrobiły też oferty do Cancun i na Punta Cana, choć by skorzystać z najlepszych z nich trzeba było lecieć z Berlina.

TAP dodaje na zimę Punta Cana do Cancun – ceny z Berlina od 1500 zł

Najnowsza promocja TAP startuje dziś 25 listopada i potrwa do 30. Specjalne ceny mają obowiązywać na podróże od 16 stycznia do 31 maja. Z wyłączeniem jednak okresu 20 luty-12 marca i 1 kwietnia-25 kwietnia. Dodatkowo linia zaoferuje 1 bezpłatną zmianę, do trzech dni przed odlotem( nie dotyczy to jednak taryf z rodziny Discount).

Co warte podkreślenia bilety w niższych  cenach możemy kupić także u agentów. Nieoficjalnie mówi się iż zniżki mogą sięgnąć do 30 %, przekonamy się już za moment.

W siatce TAP w sposób szczególny może nas zainteresować  właśnie Madera, Porto Santo, Azory ale także wspomniane dalsze kierunki jak Cancun czy Punta Cana, do tego należy jeszcze dodać Miami.

Ceny końcowe mają być apetyczne, jest duża szansa na zejście do poziomów 700-750 złotych dla Madery/Porto Santo a to było by już naprawdę przyzwoicie jak na wiosenne czy przed wakacyjne terminy.

Warto szukać lotniczych okazji, szczególnie przy rodzinnej podróży można oszczędzić sporo, bo nawet ponad 1000 złotych, wszak lepiej je wydać  na usługi turystyczne w destynacji.