Rusza Black Week Tour Operatorzy wyprzedają last minute – Dubaj i sylwestry w super cenach

Ain Dubai Emirates
Ain Dubai / fot. Emirates

Branża turystyczna również chce trochę uszczknąć z wyprzedażowej gorączki końcówki listopada. Tradycyjny Black Week rozpoczęli już niektórzy operatorzy, kolejni ruszą w Black Friday, lub tuż przed nim 25 listopada.

Rainbow już ruszyło, w piątek dołącza Ecco Travel w grze też mniejsi gracze

Rainbow jeden z największych graczy na rynku ruszył ze swoimi promocjami od poniedziałku. Na stronie dedykowanej Black Week mamy wyeksponowaną głównie egzotykę. Warto jednak zwrócić uwagę także na inne oferty, przede wszystkim sylwestry w Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie.

Inny znany z agresywnej promocji na dalekich dystansach gracz Ecco Travel ruszy z promocjami od 25 listopada. Zdaje się iż możemy spodziewać się naprawdę atrakcyjnych ofert, szczególnie w ramach kierunków oferowanych w dynamicznym pakietowaniu. Będzie więc z pewnością tani Dubaj/ Emiraty, ale może pojawić się też Azja Południowa Wschodnia w bardzo dobrych cenach. Warto śledzić stronę operatora już od pierwszego dnia promocji.

Nie próżnują również niszowi gracze, wyspecjalizowany w ofercie dla studentów Student Travel, także wystartował z promocjami. W jego ofercie wyróżniają się zniżki na ofertę narciarską, ale także te zawierające sylwestrowe zabawy, czy krótkie wypady np. do term na Słowację.

Korzystają też Wakacje.pl mocno akcentując Black Week

Z marketingową akcją ruszył też największy multi-agent Wakacje.pl – mimo iż nie ma on de facto własnego produktu, to postanowił zebrać w jednym miejscu wszystkie ciekawe wyprzedażowe oferty opublikowane przez Tour Operatorów. Jest to bardzo ciekawe podejście, a przy okazji ułatwia klientowi przeszukanie wszystkich ofert w jednym miejscu, to jest właśnie prawdziwa przewaga mutli-agenta.

Szukajmy Dubaju – najlepszy moment, by wpaść na Expo w super cenie

Jeżeli chodzi nam po głowie wyprawa last minute do Dubaju, to teraz mamy na nią idealny moment, doskonałe ceny przelotów z Katowic i Krakowa oferują odpowiednio Wizz Air i Fly Dubai. To przekłada się na ceny dynamicznych pakietów. Ecco Travel ma obecnie w ofercie krótki wypad do Dubaju za cenę poniżej 1700 złotych, Rainbow oferuje zaś 9-dniowy pakiet z wylotem z Katowic, w bardzo dobrej cenie poniżej 2500 złotych.

To są niewątpliwie idealne okazje by odwiedzić Expo. Pamiętajmy, iż dodatkowo do każdego biletu Fly Dubai mamy możliwość uzyskania darmowej 1-dniowej wejściówki na Expo.

Będzie też dużo super ofert z Berlina

Mieszkańców zachodniej Polski mogą skusić doskonałe ceny na wyloty z Berlina, tutaj prym wieść będą dynamiczni agenci, Exim, Ecco Holiday, czy Best Reisen. Doskonałe ceny na loty z Berlina na Wyspy Kanaryjskie, Maderę czy do Egiptu, przełożą się na atrakcyjność pakietów oferowanych przez tych agentów.

Pomogą też linie lotnicze oferty od Wizza /Ryana nakręcą sprzedaż m.in. Malty, Jordanii i Maroka

Jeżeli na długim dystansie liderem dynamicznego pakietowania jest Dubaj, to na krótkim takowym jest z pewnością Malta. Mnogość połączeń na wyspę i ich bardzo dobre ceny skutkują super cenową ofertą. Dodatkowo właśnie ruszyły Black Weekendowe wyprzedaże w tanich liniach lotniczych, Ryan i Wizz Air wyprzedają „ciepłe kierunki”.

Mimo iż trudno spodziewać się promocyjnych ofert z Polski na długie i popularne loty takie jak te na Wyspy Kanaryjskie, to właśnie Malta jest jedynym z głównych beneficjentów ostatnich wyprzedaży. Poza Maltą warto zwrócić uwagę na nowo uruchamiane kierunki takie jak Jordania (z Poznania) czy Marrakesz w Maroku, na nich też możemy spodziewać się bardzo atrakcyjnych poziomów cenowych.

Kod zniżkowy z okazji Black Week oferuje też LOT, możemy uzyskać do 15% zniżki na wszystkich trasach przewoźnika, w terminie podróży 10 stycznia -26 marca. Wystarczy wpisać kod Blackweek15 w trakcie rezerwacji, możemy złożyć ciekawą tanią ofertę na weekendowy wypad do Pragi, czy Wilna albo oszczędzić na egzotycznej wyprawie do Dubaju, czy na Sri Lankę. Czekają też coraz lepiej sprzedające się oferty lotów do USA.

Wyjazd do USA – co warto zobaczyć?