Biuro podróży Nekera rozpoczyna kampanię promującą wyjazdy narciarskie na zimę 2023/2024

fot. archiwum Nekera

Adam Małysz, wielokrotny Mistrz Świata i Mistrz Olimpijski w skokach narciarskich przywitał 240 uczestników konferencji, która odbywa się dzisiaj w Warszawie w hotelu Intercontinental w ramach wydarzenia Wielkiej Gali Nekery.

W Alpach spadł już pierwszy śnieg. Po rekordowym sezonie letnim również i tej zimy spodziewamy się ogromnego zainteresowania narciarskimi wyjazdami polskich turystów, a przedsprzedaż pokazuje, że pomimo relatywnie wysokich cen Polacy z dużym wyprzedzeniem rezerwują swoje zimowe wakacje. Rozpoczyna się tradycyjny okres, w którym od grudnia do marca kilka milionów polskich turystów wyruszy do Włoch, Austrii, Francji, Szwajcarii, Słowenii, Czech, na Słowację oraz w polskie Tatry, Sudety i Karpaty na narty i snowboard. Nekera jak co roku zorganizowała dwie polskie imprezy otwarcia i zamknięcia sezonu zimowego. Adam Małysz zaprasza do uczestnictwa w Skiopening i Skiclosing z Nekera.

„Promowanie zdrowego stylu życia, aktywność fizyczna podczas urlopu, korzystanie z uroków przyrody i piękna natury to wartości, które są wpisane w misję istnienia naszego biura podróży. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do wspólnego przeżywania niezwykłych zimowych przygód wspólnie z Adamem Małyszem, który całym swoim życiem zawodowym i rodzinnym udowadnia, że piękno sportów zimowych można połączyć z pracą, wypoczynkiem i radością odkrywania świata. Podczas Skiclosing i Skiopening będzie nie tylko można spotkać się osobiście z naszym Mistrzem Olimpijskim, ale również pojeździć z nim na nartach i wysłuchać niezwykłych historii jego sportowego i osobistego życia podczas wieczoru autorskiego oraz imprez apresski” – powiedział Maciej Nykiel, prezes Nekera.

Skioipening, czyli otwarcie sezonu, uroczysta kolacja i apresski

Skiopening, to coroczna impreza otwarcia sezonu zimowego w Alpach dla Polaków. Tegoroczna edycja „polskich dni narciarskich” odbędzie się we włoskich Dolomitach, w Val di Sole, w miejscowości Folgarida. W dniach od 3 do 8 grudnia 2023 roku region Trentino oraz setki kilometrów tras narciarskich Adamello Ski będą dostępne dla polskich turystów w ramach specjalnych pakietów promocyjnych. W programie imprezy m.in.:

 • uroczysta kolacja, połączona z imprezą otwarcia sezonu narciarskiego 2023/2024. Jak co roku będzie z nami Gwiazda Wieczoru, w tym roku to Adam Małysz;
 • skipass SuperSkirama w ośrodkach narciarskich Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio-Pinzolo-Adamello Ski-Pejo, karnet na kilkaset kilometrów tras narciarskich w całym regionie;
 • zawody narciarskie z nagrodami, pobyt w hotelu czterogwiazdkowym z HB, bezpośrednio na stoku;
 • apresski z polskim DJ Peter-em, dobrą zabawę i niespodzanki od Nekera.

Poprzednie edycje Skiopening odbywały się we włoskich: Tonale i Ponte di Legno w regionie Adamello Ski, a także w Campitello, otoczonego legendarną Sellaronda.

Skiclosing to coroczna impreza zamknięcia sezonu zimowego w Tatrach dla Polaków. Tegoroczna edycja „polskich dni narciarskich” odbędzie się w dniach od 17 do 23 marca 2024 roku w Jasnej na Słowacji, w Dolinie Demianowskiej, na stokach zawsze ośnieżonego o tej porze roku masywu Chopoka.

W programie imprezy m.in.:

 • uroczysta kolacja, połączona z imprezą zamknięcia sezonu narciarskiego 2024. Jak co roku będzie z nami Gwiazda Wieczoru, w tym roku to Adam Małysz;
 • skipass Gopass – karnet na kilkadziesiąt kilometrów tras narciarskich w całym regionie oraz darmowe wejścia do niezwykłego zimowego parku rozrywki Tatralandia;
  zawody narciarskie z nagrodami, pobyt w hotelu czterogwiazdkowego z HB, bezpośrednio na stoku;
 • apresski z polskim DJ Peter-em, dobrą zabawę i niespodzanki od Nekera.
  Poprzednie edycje Skiclosing odbywały się także na Chopoku, a gwiazdami byli m.in. Krzysztof Skiba, Krzysztof Ferdyn z „Niegrzeczni” czy Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru.
Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center