B&B Hotels w Polsce zatrudnia nowych specjalistów do działu rozwoju

fot. materiały prasowe

Grupa B&B Hotels po zatwierdzeniu nowej strategii dla Polski, przystępuje do realizacji swoich planów rozwojowych. Pierwszym krokiem jest restrukturyzacja i wzmocnienie personalne działu rozwoju. Do zespołu dołączyło czterech specjalistów z obszaru rynku nieruchomości.

Sieć B&B Hotels już od pewnego czasu wprowadza swoje plany rozwojowe związane z Polską. W tym celu chce się skoncentrować na trzech głównych obszarach ekspansji: przejęciach hoteli, konwersjach nieruchomości niehotelowych oraz nowych inwestycjach z deweloperami oraz inwestorami.

„Zgodnie z opublikowaną strategią dla Polski i nakreślonymi w niej celami biznesowymi, postanowiliśmy wzmocnić nasze struktury, modelując na nowo Dział Rozwoju. Ponieważ naszym głównym założeniem jest ekspansja na terenie całego kraju, dlatego podzieliliśmy nasz zespół ekspercki na trzy regiony – centrum, północ i południe. Takie rozwiązanie pozwoli zbliżyć się nam do lokalnych rynków, inwestorów oraz podmiotów wynajmujących obiekty na potrzeby hotelowe. Zadanie badania rynku i poszukiwania atrakcyjnych terenów inwestycyjnych pod kolejne obiekty z szyldem B&B Hotels to obecnie duże wyzwanie, stąd powierzyliśmy je najlepszym specjalistom o wszechstronnych kompetencjach zawodowych, znającym specyfikę poszczególnych regionów” – podkreśla Jakub Bilik, dyrektor zarządzający i członek zarządu w B&B Hotels Polska.

Odpowiedzialnymi za rozwój poszczególnych obszarów zostali wyznaczeni specjaliści. Justyna Szwenger-Łukasiewicz i Laura Kunicka będą zarządzać regionem centrum, Łukasz Bracki zajmie się regionem południe, natomiast Maciej Kandybowicz będzie odpowiedzialny za region północ. Każdy z nich ma doświadczenie w branży nieruchomości oraz hotelarstwa.

B&B Hotels inwestuje w rozwój na polskim rynku hotelowym. „Wzmocnimy struktury i ulepszymy oferty dla gości”

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center