B&B Hotels wzmacnia zespół i kontynuuje ekspansję na polskim rynku

B&B Hotels aktywnie wdraża nową strategię w Polsce, zatrudniając pięciu ekspertów z hotelarstwa i nieruchomości. Nowi członkowie wzmocnią marketing, finanse i obsługę prawną, wspierając ekspansję opartą na przejęciach i nowych inwestycjach.

Ostatnio sieć B&B Hotels w Polsce prężnie się rozwija. Jej ekspansja opiera się na przejęciach hoteli, konwersjach nieruchomości oraz nowych inwestycjach z deweloperami i inwestorami. Planując zdobycie pozycji lidera w segmencie value-for-money, firma skupia się na obszarach finansów, obsługi prawnej, rozwoju produktu i marketingu. Wprowadzane działania związane z pozyskaniem specjalistów są konsekwencją realizowanej strategii.

„Aby dać nowy impuls do rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce i realizować efektywnie strategię biznesową dla naszego kraju, niezbędne jest pozyskanie najlepszych ekspertów na rynku. Naturalną koleją rzeczy jest zatem inwestycja w kadry, bo to ludzie budują sukces finansowy i wizerunkowy naszego brandu. Po wzmocnieniu osobowym i reorganizacji departamentu development postanowiliśmy również wzmocnić struktury w obszarze product & marketing, finance oraz compliance & legal. Odgrywają one bowiem kluczową rolę w działalności operacyjnej naszej firmy” – mówi Jakub Bilik, prezes i dyrektor zarządzający B&B Hotels Polska.

Do zespołu B&B Hotels dołączyło pięciu ekspertów, w tym Marzanna Kretowicz-Nowak, Lilianna Dorotkiewicz, Wojciech Kogut, Konrad Pazorek i Piotr Furmaga. Nowi członkowie kluczowych departamentów, w tym product & marketing oraz finanse, przyczyniają się do realizacji strategii rozwojowej. Ich doświadczenie ma wspierać ekspansję sieci B&B Hotels w Polsce, która opiera się na przejęciach hoteli, konwersjach nieruchomości i nowych inwestycjach.

„Przyciągnięcie ekspertów o tak bogatym doświadczeniu i dorobku w swoich dziedzinach to najlepszy sposób, aby osiągnąć założone przez sieć B&B Hotels Polska cele biznesowe. Dołączenie do naszego zespołu Marzanny Kretowicz-Nowak, Lilianny Dorotkiewicz, Konrada Pazorka, Piotra Furmagi i Wojciecha Koguta otwiera przed Grupą nowe możliwości w kontekście ekspansji sieci i zawalczenia o wiodącą pozycję w segmencie value-for-money. Życzę koleżankom i kolegom wielu sukcesów i cieszę się, że wspólnie będziemy mogli budować nową rzeczywistość, jeśli chodzi o rynek hotelarski w Polsce” – dodaje Jakub Bilik, prezes i dyrektor zarządzający B&B Hotels Polska.

B&B Hotels w Polsce zatrudnia nowych specjalistów do działu rozwoju