Artur Rezner przeszedł do Neckermanna

goldenline

Załoga touroperatora Neckermann Polska zyskała nowego dyrektora sprzedaży. Został nim Artur Rezner, do niedawna zatrudniony w Mouzenidis Travel, a przedtem przez kilkanaście lat w TUI. W Neckermannie ma za zadanie głównie wzmocnić sprzedaż agencyjną i franczyzową.

Jak dowiaduje się portal WaszaTurystyka.pl, Artur Rezner, znany w środowisku menedżer z wieloletnim doświadczeniem w pracy u dużych touroperatorów, przeszedł do Neckermann Polska. Zajmie nowo utworzone stanowisko dyrektora handlowego (commercial director).

Neckermann zyskuje doświadczonego menedżera

„To duże wzmocnienie dla Neckermann Polska. Artur Rezner to doświadczony fachowiec, dobrze znający rynek i środowisko agencyjne. Cieszymy się na tę współpracę i wierzymy, że przyczyni się ona do wzmocnienia naszej sieci sprzedaży” – komentuje Maciej Nykiel, prezes Neckermanna.

Artur Rezner pracował 12 lat w TUI Poland. Pełnił różne funkcje aż doszedł do stanowiska szefa sieci punktów sprzedaży własnej TUI. W maju 2013 roku zmienił jednak pracę. Z sukcesem działał w biurze podróży BFC. W styczniu 2015 roku został ponownie ściągnięty do TUI, gdzie zajął się między innymi odbudowywaniem dobrych relacji z niezależnymi agentami, rozwinął też sieć sprzedawców współpracujących z TUI na umowach franczyzowych.

Specjalista od rozwoju sieci sprzedaży

Ostatnio Artur Rezner pracował w Mouzenidis Travel, gdzie odpowiadał za zarządzanie i rozwój sieci sprzedaży (1000 biur podróży). Ściśle współpracował też ze spółkami zależnymi –m.in. liniami lotniczymi Ellinair i siecią hotelową. Odpowiadał też za PR i komunikację z mediami oraz kampanie z partnerami zewnętrznymi.

W Neckermann Polska Artur Rezner będzie odpowiadał przede wszystkim za rozwój sieci sprzedaży naziemnej – kontakty z agentami i rozbudowę sieci biur franczyzowych.