Air Serbia połączy Belgrad z Warszawą

archiwum Air Serbia

Air Serbia, serbskie narodowe linie lotnicze, od 29 maja 2014 roku otwierają nowe bezpośrednie połączenie z Warszawy do Belgradu.

 

Ceny biletów w okresie promocyjnym na trasie Belgrad – Warszawa zaczynają się od 400 zł (łącznie z podatkami, opłatami lotniskowymi i paliwowymi)
i obowiązują na podróże od 29 maja do 25 października 2014 roku oraz sprzedaż do 25 kwietnia 2014 roku.
Rejs Warszawa – Belgrad stanowi kontynuację lotów Air Serbia po 15 letniej przerwie (ostatni lot na tej trasie odbył się w 1999 roku). Trasa ta ma długą historię, począwszy od pierwszego rejsu wprowadzonego 66 lat temu w roku 1947 przez naszego poprzednika Jugosłowiańskie Linie Lotnicze JAT Airways, Połączenie odbywało się regularnie aż do roku 1992, następnie po kilkuletniej przerwie zostało uruchomione ponownie w roku 1998.

Dane Kordić, dyrektor generalny Air Serbii, powiedział:„Mam wyjątkową przyjemność zapowiedzieć odnowienie lotów międzyBelgradem a Warszawą po 15 latach. Połączenie między dwoma stolicamibędzie miało bez wątpienia ogromne znaczenie dla osób podróżujących zarównow celach służbowych, jak i w celach turystycznych i przyczyni się do rozwojudalszej współpracy w różnych dziedzinach. Rejs ten umożliwi również dogodnepołączenia do innych portów w regionie”.

Radosław Grabski, dyrektor TAL Aviation Poland dodał:„Uruchomienie bezpośrednich połączeń z Warszawy do Belgradu jest niewątpliwie odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju linii Air Serbia oraz strategii wejścia na nowe rynki. Polska staje się bardzo ważnym krajem dla realizacji celów przewoźnika i stwarza nieograniczone możliwości budowania ruchu turystycznego i korporacyjnego do wielu miejsc w Europie, jak i na świecie. Jesteśmy przekonani, że TAL Aviation Poland przyczyni się do prężnego wzrostu sprzedaży i sukcesów Air Serbia na rynku polskim”.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center