Air Astana wróci na trasę z Kustanaja do Hanoweru

fot. archiwum Air Astana

Linia lotnicza Air Astana, narodowy przewoźnik Kazachstanu, wznowi od 14 maja letnie loty między Hanowerem a Kustanajem, jednym z największych ośrodków przemysłowych i kulturalnych w północnym Kazachstanie.

Od 14 maja do 4 września 2022 roku linia będzie oferować loty bez międzylądowań w każdą sobotę i niedzielę. Rejsy będą obsługiwane przez Airbusa A320 z 28 miejscami w klasie biznes i 151 miejscami w klasie ekonomicznej.

Sven Gossow, Country Manager na Niemcy, Austrię i Szwajcarię w Air Astana, powiedział: „Cieszymy się, że wznowimy sezonowe loty między Hanowerem a Kostanajem. W ten sposób podkreślamy znaczenie rynku niemieckiego, a jednocześnie oferujemy naszym klientom inny wybór podróży do Kazachstanu. Oprócz naszych lotów do Nur-Sultan, Atyrau i Uralska z Frankfurtu, trasa z Hanoweru stała się ważną usługą, szczególnie dla odwiedzających przyjaciół i krewnych.”

Lot KC 924 będzie odlatywał z Hanoweru o 14:55 i lądował w Kustanaju o 23:50 czasu lokalnego. Lot powrotny KC 923 startował będzie z Kustanaju o 12:50 i lądował w Hanowerze o 13:55.

Air Astana zwiększa liczbę lotów do Kirgistanu