MultiSport dostępny w ośrodkach Grupy PKL

Grupa PKL łączy sport i rekreację przez cały rok, oferując wyjątkowe atrakcje w swoich górskich ośrodkach. Dzięki nowej współpracy z Benefit Systems, posiadacze karty MultiSport mogą cieszyć się dodatkowymi zniżkami i korzyściami. Z kartą MultiSport można zaoszczędzić na biletach, karnetach rowerowych i SKIpassach, a także odkrywać górskie atrakcje o każdej porze roku.
Miłośników aktywnego stylu życia z pewnością ucieszy informacja, że Grupa PKL rozpoczęła współpracę z Benefit System. Oznacza to, że w wybranych ośrodkach posiadacze karty MultiSport mogą jednorazowo w ciągu dnia skorzystać z usługi w specjalnej ofercie.
„Zapraszamy do ośrodków Grupy PKL, bo tutaj zawsze sporo się dzieje – bez względu na porę roku – każdy kto lubi spędzać czas aktywnie z pewnością wykorzysta dobrze każdą minutę swojego pobytu” – zachęca Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.
Aktywnie w ośrodkach Grupy PKL
Górskie ośrodki Grupy PKL to miejsca, gdzie bez względu na porę roku czeka na nas mnóstwo możliwości i sporo ciekawych aktywności. W bogatej ofercie każdy niezależnie od wieku czy zainteresowań znajdzie rozrywkę odpowiednią dla siebie. Oczywiście punktami obowiązkowymi ośrodków są podróże kolejami, które zdecydowanie warto doświadczyć.
Podróże kultowymi wagonikami na Gubałówkę, historycznymi na Górę Parkową, a także Górę Żar oraz krzesełkowymi na Butorowy Wierch, Mosorny Groń czy Palenicę, z których widoki są bajeczne, związane są zawsze z wieloma ciekawymi wspomnieniami. Latem na Gubałówce czeka na nas najwyżej położona w kraju plaża z bardzo bogatym planem wakacyjnych atrakcji. Podróżując koleją krzesełkową z Butorowego Wierchu możemy liczyć na najlepsze widoki na Tatry.
Góra Parkowa to natomiast niezwykła podróż w czasie historycznymi wagonikami aż do lat 30. ubiegłego wieku. To miejsce, gdzie czas się zatrzymuje, a historia jest ciągle żywa. W Szczawnicy na Palenicę wyruszymy koleją krzesełkową, a tam na górze czekają na nas atrakcje takie jak zjeżdżalnia grawitacyjna czy ścieżka edukacyjna „Małych zdobywców gór”.
Miłośnicy sportów downhillowych w ośrodkach PKL na Górze Żar, Palenicy oraz Mosornym Groniu skorzystają z tras rowerowych o różnym stopniu trudności.
Muli tanio cały rok
Gubałówka, Butorowy Wierch, Góra Parkowa, Palenica, Góra Żar i Mosorny Groń to ośrodki Grupy PKL w których posiadacze karty MultiSport po jej zeskanowaniu otrzymają zniżkę w wysokości 15 zł na przejazd kolejami oraz inne atrakcje. Zniżki w ośrodkach obowiązują przez cały rok i skorzystają z nich posiadacze kart: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, MultiSport Light, MultiSport Student, MultiSport Senior, MultiSport Plus KIDS, MultiSport KIDS, MultiSport Classic KIDS, MultiActive KIDS, MultiSport Light KIDS.
W ośrodkach na Palenicy, Górze Żar oraz Mosornym Groniu zniżki obowiązują na zakup biletu góra-dół na przejazd koleją. Miłośnicy jednośladów z kartą MuliSport zakupią taniej karnety rowerowe. Zimą będziemy mogli zeskanować swoje karty i skorzystać z zakupu tańszych SKIpassów godzinnych i jednodniowych. Podobne zasady korzystania z MultiSportu obowiązują w ośrodku PKL na Gubałówce, gdzie również zakupimy taniej bilet na przejazd kultową koleją (góra-dół) oraz SKIpassy na Górną Polanę.
Ze zniżki skorzystać mogą również miłośnicy dwóch kółek, którzy zakupią jednodniowy karnet rowerowy na trasy w ośrodkach na Mosornym Groniu, Górze Żar, Palenicy i Butorowym Wierchu. Kartę zeskanować można w każdym z ośrodków tylko raz w ciągu dnia. W przypadku karty MultiSport Senior do godz. 16:00.
Warto wykorzystać sprzyjającą aurę na aktywności, a także jeśli posiadamy karty MultiSport skorzystać ze zniżek.
POWIĄZANE WPISY
29 czerwca 2026
Polisę kupisz przed wejściem na pokład. Nowość w aplikacji Kameleon
Podróżni będą mogli wykupić ubezpieczenie turystyczne jeszcze przed wejściem na pokład…
0 Komentarzy2 Minuty
25 czerwca 2026
Piąty Incoming & Brand Summit Niemieckiej Centrali Turystyki zakończył się we Frankfurcie nad Menem
Piąty Incoming & Brand Summit Niemieckiej Centrali Turystyki (GNTB), odbywający się we…
0 Komentarzy5 Minuty
25 czerwca 2026
Promocja Warszawy za granicą przynosi efekty. Materiały z wizyt studyjnych dotarły do ponad 480 mln odbiorców
Stołeczne Biuro Turystyki podsumowało efekty promocji Warszawy za granicą. W ubiegłym…
0 Komentarzy2 Minuty
24 czerwca 2026
Costa Cruises udostępniła aplikację Costa App w języku polskim
Costa Cruises wprowadziła polską wersję językową aplikacji Costa App. Jak podkreśla…
0 Komentarzy1 Minuty
24 czerwca 2026
Nowy film zaprasza turystów na Kaszuby. W roli głównej Truskawka Kaszubska
Truskawka Kaszubska, jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów regionalnych Pomorza,…
0 Komentarzy1 Minuty
24 czerwca 2026
Z jednym biletem przez Podlasie. „Turystyczna Ósemka” wraca w rozszerzonej formule
Podlaskie uruchamia kolejną edycję „Turystycznej Ósemki” – wakacyjnych połączeń…
0 Komentarzy2 Minuty
23 czerwca 2026
Raport POT: 74 proc. Polaków planuje wakacyjny wyjazd. Wciąż dominują krajowe kierunki
Latem 2026 roku wyjazd wakacyjny planuje 79 proc. Polaków, a Polska pozostaje głównym…
0 Komentarzy8 Minuty
23 czerwca 2026
Dolny Śląsk rozpoczyna letni sezon. Kłodzko gospodarzem Turystycznego Otwarcia Wakacji
Kłodzko będzie gospodarzem tegorocznego Turystycznego Otwarcia Wakacji na Dolnym Śląsku.…
0 Komentarzy2 Minuty
23 czerwca 2026
Ustka nową Plażą Roku. Zmiana lidera rankingu Travelist po 12 latach
Ustka została Plażą Roku 2026 w Rankingu Polskich Plaż Magazynu Travelist. Tegoroczne…
0 Komentarzy3 Minuty










