PHH z nagrodą za tworzenie innowacyjnego środowiska pracy

Polski Holding Hotelowy (PHH) został wyróżniony nagrodą specjalną Friendly Workplace 2023. Spółka otrzymała certyfikat za tworzenie innowacyjnego i przyjaznego środowiska pracy, a także za wprowadzenie i realizację programu Ambasador, który skupia się na motywowaniu pracowników.
Spółka PHH jako pierwsza spośród firm z branży turystyczno-hotelarskiej otrzymała certyfikat i nagrodę redakcji MarkaPracodawcy.pl. Polski Holding Hotelowy został wyróżniony za tworzenie nowoczesnego i przyjaznego środowiska pracy oraz wprowadzenie i realizację programu Ambasador, który opiera się na motywowaniu, angażowaniu i docenianiu pracownika.
„Decyzją kolegium redakcyjnego przyznaliśmy firmie Polski Holding Hotelowy nagrodę specjalną – statuetkę Friendly Workplace 2023. Gratulujemy nagrody i realizowanej strategii HR. Tym samym są państwo pierwszym pracodawcą, spośród firm z branży turystyczno-hotelarskiej z certyfikatem i nagrodą naszej redakcji” – powiedział Michał Biały, dyrektor zarządzający portalu MarkaPracodawcy.pl.
„Przyznając certyfikat, w szczególności pragnęliśmy docenić obszar kultury organizacyjnej, której model opiera się na motywowaniu, angażowaniu i docenianiu pracownika. Takie elementy jak integracja i inspirowanie innych, pogłębianie więzi i relacji wewnątrz zespołu poprzez udział we wspólnych projektach sprawiają, że w PHH panuje twórcze i angażujące środowisko pracy” – napisano w uzasadnianiu kapituły konkursowej do przyznanej nagrody.
Członkowie kapituły zaznaczyli, że wszystkie te wartości odzwierciedla realizowany od 2021 roku program Ambasador, którego idea i założenia przynoszą efekt w postaci przyjaznej atmosfery w firmie oraz budowania silnych i pozytywnych relacji z pracownikami.
„Pozytywny wpływ programu widzimy również w pozostałych sferach, takich jak work-life balance czy obszar prozdrowotny. Ogromnie cieszy nas fakt, że realizowany projekt wzmacnia i propaguje postawy prospołecznie. Jesteśmy pewni, że Ambasador będzie świetną inspiracją dla innych pracodawców w Polsce i znakomitym przykładem dla firm z branży hotelarskiej” – podkreślono w uzasadnieniu.
PHH chwali frekwencję nad Bałtykiem. Nadmorskie hotele spółki z 83 proc. obłożeniem w majówkę
POWIĄZANE WPISY
30 kwietnia 2026
Prezentacja Wysp Jońskich i Egejskich Północnych
Agencja Aviareps wraz z Grecką Narodową Organizacją Turystyczną zaprezentowały atrakcje…
0 Komentarzy1 Minuty
29 kwietnia 2026
139 dni dookoła świata. Nowy program Costa Cruises na 2028 rok
139 dni, pięć kontynentów i 51 kierunków – tak przedstawia się program rejsu dookoła…
0 Komentarzy3 Minuty
20 kwietnia 2026
Forum Liderów Business Travel & Meetings: branża o trendach i wyzwaniach w 2026 roku
Branża turystyczna spotkała się 13 kwietnia w hotelu Radisson Collection Warsaw podczas…
0 Komentarzy1 Minuty
3 kwietnia 2026
Bułgaria oczami Polaków. Za nami 10. edycja konkursu fotograficznego
1 kwietnia br. w Hotelu Gromada Centrum odbyła się gala jubileuszowej edycji konkursu…
0 Komentarzy1 Minuty
30 marca 2026
Ryanair uruchamia cztery nowe trasy z Warszawy-Modlina na lato 2026
Siatka Ryanair z Warszawy-Modlina na sezon lato 2026 została rozszerzona o cztery nowe…
0 Komentarzy1 Minuty
27 marca 2026
Jamaica Tourist Board wzmacnia relacje z polską branżą turystyczną
Najlepsi agenci turystyczni z Polski, wyróżnieni w programie lojalnościowym Jamaica…
0 Komentarzy4 Minuty
24 marca 2026
Program Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50N ogłoszony. Ruszyła sprzedaż biletów
Znamy szczegóły tegorocznej edycji Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50N.…
0 Komentarzy3 Minuty
8 grudnia 2025
Bułgaria krajem turystyki winiarskiej
W ambasadzie Bułgarii w Warszawie odbyła się prezentacja Bułgarskiej Organizacji…
0 Komentarzy1 Minuty
26 listopada 2025
Polska podsumowuje udział w targach IBTM World 2025 w Barcelonie
Podczas tegorocznych targów IBTM World w Barcelonie Polska zaprezentowała szeroką ofertę…
0 Komentarzy4 Minuty











[…] PHH z nagrodą za tworzenie innowacyjnego środowiska pracy […]