15 stycznia startuje Wizz Air Abu Zabi

fot. archiwum Wizz Air

Linia narodowa Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wizz Air Abu Zabi rozpoczyna oficjalnie swoją działalność od 15 stycznia. Pierwszym kierunkiem będą Ateny.

Od 4 lutego 2021 roku linia rozpocznie loty z Abu Zabi do Salonik.

Kees Van Schaick, Managing Director Wizz Air Abu Zabi, powiedział: „Fani ultraniskokosztowych linii lotniczych w Abu Zabi już prawie się doczekali. Od 15 stycznia 2021 roku, nowy model podróży lotniczych dotrze do Abu Zabi z ofertą nowych możliwości.
Nasza siatka połączeń z Abu Zabi będzie się dynamicznie rozwijać jak tylko zaplanowane przez nas kierunki zostaną wpisane na „listę krajów bezpiecznych”. Jesteśmy na to w pełni przygotowani, dzięki wsparciu rządu i naszych lokalnych partnerów w Abu Zabi. Nasz samolot, załoga i partnerzy są gotowi, żeby latać. Z niecierpliwością czekamy na zbudowanie nowego sektora podróży na tym ważnym rynku.”

Wizz Air Abu Zabi jest spółką joint venture utworzoną między ADQ oraz Wizz Air Holdings Plc.

Wstępnie ogłoszono również połączenia do Aleksandrii, Kutaisi, Larnaki, Odessy i Erywania. Loty do tych miast zostaną uruchomione jak tylko znajdą się na liście państw bezpiecznych. Kolejne kierunki będą ogłoszone, gdy linia powiększy swoją flotę w Abu Zabi w nadchodzących miesiącach.

Pierwszy samolot Wizz Air Abu Zabi wylądował w Abu Zabi

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center