Zwiedzaj stolicę kolorowym piętrusem

archiwum City Sightseeing Worldwide

To widok znany z wielu stolic europejskich i nie tylko: piętrowy autobus z rozsuwanym dachem wypełniony turystami i jeżdżący między najważniejszymi atrakcjami. Od pewnego czasu podobnie jest w Warszawie. Po stolicy Polski wycieczki piętrowymi autobusami organizuje firma City Sightseeing Warsaw, partner firmy City Sightseeing Worldwide, która działa z wielkim powodzeniem w ponad 100 miastach na całym świecie.
Poza regularną linią turystyczną na zamówienie klienta firma przygotowuje wycieczki dla grup zorganizowanych. Mogą one pokrywać się z codzienną trasą, wiodącą po najważniejszych i najpiękniejszych miejscach Warszawy (m.in. PKiN, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Ujazdowskie, Pl. Zbawiciela). Na pokładzie znajduje się audioprzewodnik, który jest dostępny w 10 językach (polski, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, japoński, chiński i hebrajski oraz polska wersja dla dzieci).
Ciekawa propozycja są także wycieczki tematyczne, np. Warsaw by Night , Nowa Warszawa, Warszawa wielu kultur, Duchy Warszawy,itp. Są to wycieczki z przewodnikiem life na pokładzie.
Wycieczki autobusami mogą być doskonałym elementem programu wyjazdu weekendowego do stolicy.
Firma planuje rozpoczęcie kursów po Gdańsku. Po raz pierwszy piętrus będzie woził gości imprezy Free Time Festiwal w dniach 1 – 2 kwietnia 2017 roku. Regularne kursy planowane sa od “majówki”. W przyszłości brane sa pod uwagę także Poznań i Wrocław.