Zmiany w Join UP! Polska. Krystyna Lissowska obejmuje stanowisko dyrektorki marketingu

Do zespołu Join UP! Polska dołączyła Krystyna Lissowska, obejmując stanowisko dyrektorki marketingu. Nowa menedżerka odpowiada za rozwój i koordynację działań marketingowych touroperatora na rynku polskim.
W nowej roli Krystyna Lissowska odpowiada za kształtowanie i realizację kompleksowej strategii marketingowej Join UP! Polska, dalsze budowanie rozpoznawalności marki, porządkowanie i skalowanie działań komunikacyjnych oraz wsparcie kampanii promocyjnych i sprzedażowych.
Krystyna Lissowska posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze marketingu strategicznego, komunikacji oraz zarządzania zintegrowanymi projektami marketingowymi. W trakcie swojej kariery realizowała kampanie i projekty komunikacyjne dla dużych, rozpoznawalnych marek z sektorów turystyki, FMCG, motoryzacji oraz e-commerce, w tym m.in. Amazon.pl, Coca-Cola, L’Oréal, Douglas, Michelin, Renault, Dacia oraz OPPO. Odpowiadała za działania digitalowe i omnichannel, koordynację zespołów, współpracę z agencjami oraz zarządzanie budżetami marketingowymi.
Ważnym elementem jej doświadczenia jest również praca przy marce Rainbow, gdzie brała udział w realizacji kampanii marketingowych jednego z największych touroperatorów na polskim rynku. To doświadczenie pozwoliło jej dobrze poznać specyfikę komunikacji w branży turystycznej oraz pracę z produktem sezonowym.
Doświadczenie zdobywane zarówno po stronie agencji, jak i w pracy projektowej umożliwiło jej łączenie podejścia kreatywnego z analitycznym oraz skuteczne przekładanie celów biznesowych na konkretne działania marketingowe. W Join UP! Polska koncentruje się na budowie spójnej komunikacji marki oraz długofalowej wartości marketingowej zarówno w kanałach B2B, jak i B2C.
POWIĄZANE WPISY
30 kwietnia 2026
Travelist: wcześniejsze rezerwacje na lato 2026 utrzymują przewagę cenową
Rezerwowanie wakacji z wyprzedzeniem w wielu przypadkach okazuje się bardziej opłacalne…
0 Komentarzy5 Minuty
29 kwietnia 2026
Grecy zorganizowali Tourism Open Days
Agencja Aviareps wraz z Grecką Narodową Organizacją Turystyczną zorganizowała w Warszawie…
0 Komentarzy2 Minuty
28 kwietnia 2026
Austria Info zorganizowała warsztaty dla biur podróży
22 kwietnia br. Austria Info zorganizowała w Warszawie warsztaty dla biur podróży.…
0 Komentarzy2 Minuty
24 kwietnia 2026
Zmiany w zarządzie Touroperator Kompas. Gediminas Kerys nowym prezesem
Z dniem 30 kwietnia 2026 roku Efe Türkel przestaje pełnić funkcję prezesa zarządu w…
0 Komentarzy2 Minuty
22 kwietnia 2026
Bilety lotnicze zamiast zabawek. eSky wskazuje nowy trend na Dzień Dziecka
Wspólne podróże coraz częściej wypierają tradycyjne prezenty na Dzień Dziecka - informuje…
0 Komentarzy3 Minuty
22 kwietnia 2026
Kiwi.com: Polacy wybierają w majówkę tańsze kierunki. Króluje Albania
Z danych Kiwi.com wynika, że liczba rezerwacji na majówkę wzrosła o 81,3 proc. rok do…
0 Komentarzy2 Minuty
21 kwietnia 2026
Meet Hiszpania w Warszawie
Agencja Latam de Luxe zorganizowała w Warszawie warsztaty Meet Hiszpania dla agentów i…
0 Komentarzy2 Minuty
21 kwietnia 2026
Triverna podsumowała wyniki za I kwartał 2026 r. Polacy podróżują częściej i wydają więcej
Triverna podsumowała wyniki za pierwszy kwartał 2026 roku, wskazując na wzrost liczby…
0 Komentarzy4 Minuty
21 kwietnia 2026
Travelist: majówka tańsza niż Wielkanoc. Słabszy popyt sprzyja lepszym cenom
W tym roku podróżni podchodzą do rezerwacji majówkowych wyjazdów bardziej ostrożnie -…
0 Komentarzy6 Minuty










