Zimowa promocja PolskiegoBusa

arc

Klienci, którzy wejdą na stronę www.polskibus.com, między 7 a 31 stycznia, będą mogli skorzystać z promocyjnych cen biletów na kursy między Warszawą a Gdańskiem, Katowicami, Krakowem i Wrocławiem. Nowa promocja przewoźnika nosi nazwę Wielki Zimowy Cenorozbijacz. Obowiązywać ona będzie na następujących trasach:
P1 Warszawa – Gdańsk (12 kursów dziennie, bezpłatny catering na pokładzie), P4 Warszawa – Wrocław (17 kursów dziennie, bezpłatny catering na pokładzie), P5 Warszawa – Katowice (8 kursów dziennie), P6 Warszawa – Kraków (10 kursów dziennie).Oferta Zimowy Cenorozbijacz jest ważna w na podróże od 7 stycznia do 26 marca 2015 roku.

Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com powiedziała: „Zimowy Cenorozbijacz to nowa oferta PolskiBus.com skierowana zarówno do naszych obecnych, jak i wszystkich nowych Klientów. Wiemy, że okres zimowy to czas wielu podróży. Zimowy Cenorozbijacz umożliwia zakup biletów w atrakcyjnych cenach – za jedyne 20 zł lub mniej (włącznie z opłatą za rezerwację) na kursy między innymi pomiędzy Warszawą a Gdańskiem, Wrocławiem, Katowicami i Krakowem. Bilety w promocyjnych cenach są dostępne do sprzedaży już od dzisiaj, czyli od 7 stycznia do 31 stycznia 2015 na podróże w okresie od 7 stycznia do 26 marca 2015. Wystarczy wejść na naszą stronę www.polskibus.com, dokonać wyboru podróży do jednego z miast, które Zimowy Cenorozbijacz objął swoją promocją i za maksymalnie 20 zł lub mniej (włącznie z opłatą rezerwacyjną) zakupić bilet. To bardzo proste.”