Zabawa w Hydropolis po III Forum Promocji Turystycznej

Hydropolis

W tym roku po zakończeniu prelekcji i dyskusji uczestnicy III Forum Promocji Turystycznej będą bawić się na after party we wrocławskim Hydropolis.

Zwieńczeniem wrocławskich obrad będzie wspólna zabawa w branżowym gronie w miejscu będącym jedną z największych atrakcji turystycznych Wrocławia

Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis to miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw. Powierzchnia centrum liczy ponad 4 tysiące metrów kwadratowych, na których znajduje się ok 70 interaktywnych i multimedialnych instalacji rozlokowanych w ramach ośmiu stref tematycznych.

Odwiedzający mogą m.in zobaczyć projekcję na panoramicznym ekranie 360 stopni dotyczącą powstania naszej planety i narodzin wody, zajrzeć do repliki batyskafu Trieste, który w 1960 roku dotarł do najgłębszego miejsca na Ziemi albo dzięki multimedialnym katalogom poznać bliżej organizmy głębinowe oraz zobaczyć z bliska najbardziej znane wraki statków i okrętów.

Osobne strefy zostały poświęcone życiu tętniącemu w oceanach, znaczeniu wody dla człowieka w sensie fizycznym i metafizycznym, historii inżynierii wodnej, współczesnym systemom zarządzania wodą, a także jej stanom skupienia. Na gości czekają m.in. interaktywny plan miasta oraz działające wynalazki starożytne. O Hydropolis więcej pisaliśmy w naszym artykule.

Na after party spotykamy się o 20:00, przy ul. Na Grobli 19-21. https://hydropolis.pl 

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Polskiej Izby Turystyki i Hotel Novotel.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.