Za 22 dni potyczka ekspertów: turystyka krajowa w biurach podróży

Agenci chcieliby sprzedawać ofertę krajową, klienci jej szukają, ale nie kupują imprez krajowych w biurach podróży. Polskie hotele nie chcą dawać biurom podróży lepszych warunków cenowych. Dlaczego więc turystyki krajowej nie ma w ofercie biur podróży? O tym porozmawiają eksperci podczas IV Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Są tacy agenci turystyczni, którzy chcieliby sprzedawać klientom ofertę polską, ale nie mają z czego wybierać.

Są tacy touroperatorzy, którzy z powodzeniem organizują turystykę krajową, ale nie znajdują chętnych do współpracy hotelarzy.

Są też hotele, które próbują bez skutku nawiązać współpracę z dużymi touroperatorami. I wreszcie, są agenci, którzy w ogóle nie chcą sprzedawać polskiej oferty polskim klientom.

O problemach turystyki krajowej z punktu widzenia: touroperatora, agenta, hotelarza, porozmawiamy podczas potyczki ekspertów na IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie.

W potyczce wezmą udział: Grzegorz Chmielewski, właściciel Biura Podróży Poltours z Gliwic, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym “Łysogóry”, Monika Hiszpańska, właścicielka Biur Agencyjnych Vivago.pl i wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, Marek Migdal, prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Sebastian Nasiłowski, właściciel Biura Podróży i firmy transportowej Tourist Polska.

IV Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 24 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Program i rejestracja TUTAJ