Z Warszawy na lotnisko w Radomiu będą kursowały busy dla pasażerów

fot. D. Kłosiński

Od 27 kwietnia ruszą regularne połączenia dla pasażerów odlatujących z lotniska w Radomiu. Busy będą kursowały z Warszawy od pierwszego przylotu, czyli z rejsu PLL LOT z Paryża.

Pasażerowie korzystający z lotniska w Radomiu będą mogli skorzystać z przejazdów busami z Warszawy. Usługa będzie dostępna od pierwszego przylotu. W okresie od uruchomienia lotniska do 15 maja usługa będzie dostępna za darmo na zasadach promocyjnych. Kursy busów będą dostosowywane do potrzeb pasażerów w oparciu o ich zapotrzebowanie. Również do 15 maja parking na lotnisku ma być dostępny bez opłat.

„Mamy nadzieję, że wprowadzone usługi i promocje spotkają się z zainteresowaniem pasażerów. W przypadku ewentualnego opóźnienia przylotu do Lotniska Warszawa-Radom, kierowcy shuttle busa poczekają na pasażerów, tak, aby mieli zapewniony transport, niezależnie od godziny przylotu” – mówi Anna Dermont, rzeczniczka PPL.

Oznakowany autokar będzie oczekiwał na pasażerów na terenie Dworca Autobusowego Lotniska Warszawa-Radom na stanowisku nr 4 oraz na terenie Dworca Autokarowego na Lotnisku Chopina na stanowisku nr 17. Autobus będzie wyposażony w odpowiedni luk na bagaże.