Z okazji Dnia Kobiet wypełnij ankietę o „Roli kobiet w turystyce polskiej”

fot. Earl Wilcox / unsplash

8 marca to dzień podczas którego świętowany jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Początki obchodzenia tego święta zaczęły się około 100 lat temu. Właśnie wtedy kobiety zaczęły walczyć o większe prawa i równouprawnienie. W tym dniu szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym sytuacji zawodowej kobiet w branży turystycznej.

Redakcja portalu Waszaturystyka.pl wraz z Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis zaprasza wszystkie kobiety, które pracują w szeroko rozumianej branży turystycznej do wypełnienia ankiety. Badanie prowadzone jest w ramach obchodów Roku Kobiet w Turystyce.

Firma Openfield, która przeprowadza badanie, przygotowała dla wszystkich dużych firm, zatrudniających większą ilość kobiet, ofertę nieodpłatnego porównania swoich wyników do średniej rynkowej.

Firma, która się zgłosi do wzięcia udziału w badaniu otrzyma link do wykonania badania wewnątrz firmy. Wyniki zostaną policzone jako ogólny raport, a firma biorąca udział otrzyma: raport indywidualny dotyczący oceny w firmie oraz porównanie do sytuacji, jaka panuje na rynku turystycznym.

W ramach Roku kobiet w turystyce zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej rokkobietwturystyce.pl, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia. Rok kobiet w turystyce ma promować m.in. inicjatywy, których celem będzie zwiększanie szans awansu zawodowego kobiet w ich miejscu pracy, czy też opracowywanie programów przeciwdziałających dyskryminacji w miejscu pracy. Chcemy również przeprowadzić szereg badań i analiz w obszarze równouprawnienia kobiet w branży turystycznej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu, ponieważ zależy nam na wskazaniu potencjalnych i możliwych kierunkach zmian dla branży.

Badanie jest w pełni anonimowe, nie są też zbierane żadne dane osobowe. Wyniki służą jedynie do przygotowania zestawień statystycznych. Pełne wyniki badania zostaną przedstawione 6 kwietnia podczas X edycji Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się w Orientarium w Łodzi.

Wypełnianie ankiety trwa około 20-25 minut.

Link do badania: https://manulo.openfield.pl/rola_kobiet_w_polskiej_turystyce

Kontakt dla zainteresowanych:

Maciej Maj
[email protected]
tel: 504 107 145