Wygodniej w samolotach Singapore Airlines

Pasażerowie podróżujący na trasie Singapur-Londyn jako pierwsi ocenili nowe wyposażenie kabin Singapore Airlines, Nowe wyposażenie zostało zainstalowane w ośmiu samolotach typu Boeing 777-300ER, i właśnie pierwszy z nich został dostarczony przez Boeing’a.

Blisko 150 milionów dolarów zainwestowano w pierwszą fazę, w nowe produkty kabinowe na pokładach ośmiu B777-300ER. Samoloty te mogą pochwalić się najbardziej zaawansowanym system rozrywki pokładowej na świecie, największymi ekranami, dotykową nawigacją a także bardziej przestronnymi i wygodniejszymi miejscami do siedzenia w klasie Frist, Business i ekonomicznej.
To wynik ponad dwuletniej współpracy z firmami o światowej renomie. BMW Group DesignworksUSA pomagały przy powstaniu projektu nowej First Class, James Park Associates współpracowali przy nowej Business Class, Massive Interactive przy nowym interface’ie systemu rozrywki pokładowej. Projektanci poświęcili szczególną uwagę ergonomii, komfortowi, wygodzie i stylistyce, a także zainteresowaniom naszych pasażerów i ich stylowi życia. Nowy fotel w First Class Singapore Airlines, w nowoczesnej, przyjaznej kabinie, oferuje pasażerom jeszcze wyższy komfort w ich własnym, osobistym sanktuarium. Każdy fotel charakteryzuje się nowo-zaprojektowanym panelem, który wytycza granice prywatnej przestrzeni, daje poczucie większej prywatności. Fotel o szerokości 35 cali i długości od 80 do 82 cali jest najbardziej przestronnym fotelem w klasie First. Zamontowano również stylizowany pilot, którym wyłączyć monitor może nie tylko pasażer, ale i załoga pokładowa, gdy pasażer już zaśnie. Poza lampką do czytania, w fotelu zamontowano oświetlenie otoczenia, które nie tylko podkreśla design fotela, ale służy, jako oświetlenie nocne w przy przyćmiony oświetleniu kabinowym.