WSTiE w Suchej Beskidzkiej będzie uczyć zarządzania eventami

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii uruchomieni nowe studia podyplomowe, realizowane pod patronatem Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Po raz pierwszy zarządzania eventami będzie można uczyć się na kursie stworzonym przez renomowanych ekspertów-praktyków, od lat zajmujących się organizacją, promocją oraz sprzedażą wydarzeń.

Dwusemestralne studia, które prowadzone będą w Krakowie, w pełni wpisują się w potrzeby menedżerów branży.

Słuchacze zdobędą profesjonalne narzędzia, umożliwiające skuteczne zarządzanie eventami oraz wiedzę m.in. na temat CSR w przemyśle spotkań, komunikacji marketingowej i mediów społecznościowych, kreacji wydarzeń, zarządzania projektami eventowymi, organizacji targów i kongresów oraz prawa w przemyśle spotkań.

Bartłomiej Walas, dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE, powiedział: „Zdecydowaliśmy się na innowacyjną formułę zajęć, małe grupy oraz w pełni praktyczny program. Nasze studia to nie tylko gwarancja olbrzymiej porcji wiedzy, ale także szansa na inspirujący networking, który zaowocuje rozwojem kariery w branży.”

Uczelnia zaprosiła do współpracy największe nazwiska z branży przemysłu spotkań. Wykłady poprowadzą m.in. Magdalena Sroka, Krzysztof Celuch, Izabela Helbin, Dagmara Plata-Alf, Ewa Woch-Kośmider, Bogdan Wąsiel oraz Krzysztof Paradowski.

Anna Jędrocha, ekspert branży spotkań, wykładowca i współautorka programu studiów, dodała: „Event manager to zaufany doradca klienta, który stworzy i zrealizuje oryginalny scenariusz wydarzenia oraz przygotuje wyjątkową kreację. Zrobimy wszystko, aby słuchacze otrzymali od nas pakiet umiejętności i inspiracji, pozwalających na realizację najbardziej ambitnych projektów.”

Start studiów zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

www.wste.edu.pl