WOT prezentuje nową publikację. Poznaj Warszawę „Nad dachami”

Warszawska Organizacja Turystyczna zaprezentowała swoją najnowszą publikację, “Nad dachami”. Broszura jest efektem współpracy między organizacją a lokalnymi ekspertami. Natomiast jej celem jest eksploracja mało znanych miejsc w Warszawie, z których można obserwować panoramę miasta.

W Warszawie znajduje się ponad 70 wieżowców, które wznoszą się na wysokość przekraczającą 65 metrów. Jednakże to nie ich liczba jest tutaj kluczowa, ale miejsca, które warto odwiedzić podczas pobytu w stolicy. Budynki nie tylko oferują widoki na panoramę miasta, ale także stanowią centra życia towarzyskiego, biznesowego oraz kulturalnego w Warszawie. To właśnie na ich dachach, w kawiarniach, przestrzeniach eventowych i miejscach spotkań, mieszkańcy oraz turyści mogą cieszyć się unikalnym połączeniem historii i nowoczesności, które sprawiają, że Warszawa jest europejską metropolią.

Materiał powstał na potrzeby poszukiwania nowych wyróżników dla lepszego pozycjonowania warszawskiej oferty turystycznej. Aktualnie do pobrania jest wersja PDF, a po przetłumaczeniu materiał zostanie przekazany do wybranych zagranicznych ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej.