Wizz Tour liczy wiosną na city breaks

Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air chce powtórzyć zeszłoroczny sukces wyjazdów typu „city breaks” – w ubiegłym roku na te wycieczki zdecydowało się 47 proc. klientów portalu.

Największą popularnością cieszyły się miasta europejskie: Barcelona, Budapeszt, Londyn i Mediolan. Niekwestionowanym zwycięzcą okazała się stolica Włoch – Rzym pozostaje wyborem zarówno pielgrzymów jak i turystów pragnących poznać uroki tego wspaniałego miasta.

Nieznaczna większość osób rezerwujących podróż z Wizz Tours zdecydowała się na dłuższe wyjazdy wakacyjne (53 proc.). Najchętniej wybierano Teneryfę, na której można się cieszyć słońcem przez 340 dni w roku. Tuż za nią plasuje się niewielka, ale pełna zabytków Malta, a następnie Cypr i Dubaj. Top 5 zamyka Agadir, kuszący piaszczystymi plażami i będący doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Maroka.
Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.