Wizz Ride – platforma do rezerwacji taksówek i aut

Wizz Ride - zarezerwujesz taxi lub auto
Samolot w barwach Wizz Air/fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dzisiaj uruchomienie Wizz Ride, nowej platformy do rezerwacji taksówek i aut prywatnych zintegrowanej z dotychczasową aplikacją mobilną WIZZ, we współpracy z wiodącym dostawcą B2B w zakresie wynajmu aut oraz rozwiązań mobilnych, CarTrawler.

Platforma oferuje użytkownikom szeroki wybór opcji podróżnych, sprawiając, że planowanie trasy staje się bardziej efektywne z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta.

Korzystając z pierwszego w branży oprogramowania do mobilności naziemnej CarTrawler, WIZZ RIDE pozwala użytkownikom organizować bezproblemowe podróże, niezależnie od tego, czy są one rezerwowane z wyprzedzeniem, czy odbywają się jest na żądanie. WIZZ RIDE ułatwia przemieszczanie się, zapewniając kompleksową obsługę od momentu opuszczenia domu do przybycia do miejsca docelowego.

George Michalopoulos, dyrektor zarządzający w Wizz Air, powiedział: „Stale poszukujemy nowych sposobów, które zapewnią idealną obsługę naszych klientów na wszystkich etapach podróży, również tych naziemnych. Platforma WIZZ Ride pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze, zarówno w przypadku wcześniejszych rezerwacji jak i zamówień na żądanie. Przyjazna w obsłudze usługa, wprowadzono we współpracy z CarTrawler, jest obecnie dostępna za naciśnięciem jednego przycisku w aplikacji mobilnej WIZZ. Napawa nas dumą, że jako pierwsza linia lotnicza na świecie wprowadzamy tak innowacyjny program, który w połączeniu z naszą ultraniskokosztową ofertą czyni podróżowanie łatwiejszym niż kiedykolwiek”.

Aileen McCormack, dyrektor zarządzający w CarTrawler, dodał: „Z radością uruchamiamy pierwszą na świecie platformę mobilną WIZZ RIDE, która zmieni sposób dokonywania rezerwacji i zrewolucjonizuje sposób, w jaki linie lotnicze korzystają z usług dodatkowych. Wizz Air to linia lotnicza zorientowana na wartości i innowacje na każdym etapie podróży klienta. Jej strategia, oparta na mobilności, doskonale pasuje do naszej platformy. Uruchomienie WIZZ RIDE to fantastyczna wiadomość dla klientów Wizz Air, którym zależy na kompleksowej obsłudze i zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z podróżowaniem.
CarTrawler dysponuje niezrównaną wiedzą ekspercką dotyczącą branży, wykorzystując z powodzeniem takie innowacje jak nasza platforma SDK. Skupienie się na potrzebach klientów pomoże odbudować sektor turystyczny i zapewni solidne podstawy, na których wszyscy będziemy mogli się dalej rozwijać.”