Wizz połączy Warszawę i Budapeszt z Paryżem

archiwum Wizz Air

Od marca 2020 roku loty przewoźnika z Warszawy i Budapesztu na lotnisko Orly będą odbywać się codziennie.

Loty z Warszawy będą odbywać się na pokładzie Airbusa A321ceo, jednego z najbardziej wydajnych samolotów wąskokadłubowych na świecie.
Jednocześnie Wizz Air zainaugurował loty na najnowszych trasach z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji

W 2020 r. Wizz Air będzie miał 13 milionów miejsc w sprzedaży do i z Polski, co zapewni pasażerom naprawdę niedrogie możliwości podróży, przyczyniając się do lokalnej gospodarki i stymulując turystykę.

Marion Geoffroy, Chief Corporate Officer w Wizz Air, powiedział: „Paryż to jedno z najwspanialszych miast na świecie, dlatego jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że zaznaczamy kolejny punkt na jego mapie. Orly jest lotniskiem z imponującą historią i dogodnym dostępem do kultowych zabytków w sercu Paryża, takich jak Luwr i wieża Eiffla. Zależy nam na tworzeniu nowych połączeń między zachodem i centrum Europy umożliwiając obywatelom zdobywanie nowych doświadczeń oraz nawiązywaniu przyjaźni i relacji biznesowych. Co najważniejsze, czynimy to bez zbędnych kosztów środowiskowych, nie latając z pustymi siedzeniami w klasie biznes. Nasza flota – jedna z najmłodszych w Europie – napawa nas dumą. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład najnowocześniejszych samolotów WIZZ.”