Wizz Air zaprasza na spotkanie rekrutacyjne do Gdańska

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłasza kolejne dni rekrutacyjne. W najbliższą środę 22 września, odbędzie się spotkanie dla kandydatów w Gdańsku.

W ramach akcji rekrutacyjnej linia organizuje szereg spotkań, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy oraz linii Wizz Air. Na sesje kandydaci powinni przybyć punktualnie o 9 rano, z aktualnym CV, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Dołączając do Wizz Air członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, a także dostępu do wiodącego w branży szkolenia i miesięcznego harmonogramu pracy publikowanego co dwa tygodnie. Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program Wizz Air – Od załogi kabinowej do kapitana, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w hotelu Qubus Hotel Gdańsk, przy ulicy Chmielnej 47/52 o godzinie 9:00.

Zapisy: http://bityl.pl/6ADxH

Wizz Air – ciąg dalszy rekrutacji załóg w Polsce