Wizz Air zaprasza na spotkania rekrutacyjne

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air zaprasza na spotkania rekrutacyjne, które odbędą się w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i w Warszawie.

Wizz Air przyjmuje zgłoszenia osób posiadających doświadczenie w pracy personelu pokładowego, a także tych, które wcześniej nie pracowały w lotnictwie. Linia zapewnia wszystkim wybranym kandydatom bezpłatne szkolenia trwające od 4 do 6 tygodni, w zależności od ich doświadczenia zawodowego.
Nowi pracownicy otrzymają dodatek szkoleniowy przez cały okres trwania szkolenia.

Mając na uwadze wysoką jakość obsługi, poza życzliwością i zorientowaniem na klienta, do podstawowych wymagań Wizz Air należą: wiek powyżej 18 lat, zasięg 210 cm stojąc na palcach, uzyskane średnie wykształcenie, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz opcjonalnie, dodatkowo język Europy Środkowo-Wschodniej, umiejętność pływania, brak tatuaży na częściach ciała, których nie zakrywa uniform oraz niekaralność. Wszystkie wymagania znajdują się tutaj.

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą rekrutację, jeszcze tego dnia otrzymają ofertę pracy w linii i w ciągu zaledwie 8 tygodni (wliczając szkolenia i egzaminy) wzbijają się w powietrze.

Członkowie załogi pokładowej WIZZ dostają konkurencyjne wynagrodzenie, dogodny miesięczny harmonogram pracy oraz wybór wielu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak: trenerzy, specjaliści ds. obsługi klienta lub udział w programie „Od załogi pokładowej do kapitana”. Załoga pokładowa Wizz Air może również korzystać ze zniżek na loty i bonusów dla rodziny i przyjaciół.

Spotkania rekrutacyjne Wizz Air:

28 lipca, Katowice godz.: 09:00 Hotel Novotel Centrum, ul. Roździeńskiego 16, Katowice
4 sierpnia, Kraków godz.: 09:00 Ibis Krakow Centrum Hotel, Władysława Syrokomli 2,
5 sierpnia, Wrocław godz.: 09:00 Ibis Styles Wroclaw Centrum, Plac Konstytucji 3 Maja 3
5 sierpnia, Gdańsk godz.: 09:00 Qubus hotel Gdansk, Chmielna 47/52
5 sierpnia, Warszawa 2022 godz.: 09:00 Courtyard by Marriott Warsaw Airport; 1, Żwirki i Wigury.

Wizz Air: nowy Airbus A321neo trafi do Rumuni