Wizz Air – start kampanii zrównoważonego rozwoju

Wizz Air ogłosił nowy system nagród za wynajem samochodów w Green Motion dzięki partnerstwu z Rentalcars.com, platform online. W ramach stałego zaangażowania Wizz Air w zrównoważony rozwój, podróżni otrzymają do 10 proc. zwrotu środków, jeśli zdecydują się wynająć pojazd elektryczny lub hybrydowy za pośrednictwem Green Motion.

Wraz z dostępem do przystępnych cenowo, przyjaznych dla klienta możliwości wynajmu aut w ramach współpracy z Rentalcars.com, Wizz Air nagradza poprzez zwrot gotówki również klientów, którzy wybierają bardziej zrównoważoną opcję wynajmu samochodów. Firma Green Motion przez osiem lat z rzędu zdobyła nagrodę Green Fleet of the year, co jest wyrazem uznania za działania firmy na rzecz wynajmu samochodów o najniższej emisji.

Dzięki partnerstwu z Rentalcars.com, klienci Wizz Air zyskują zwrot środków w wysokości 5 proc. ceny wynajmowanego przez nich auta. Teraz wybierając pojazd firmy Green Motion, której oferta dostępna jest w 54 krajach na świecie, w tym na 38 lotniskach, gdzie działa Wizz Air, klienci otrzymują zwrot 10 proc. środków wydanych na wynajem auta. Wszystkie zasady i warunki znajdują się tutaj.

W Wizz Air staramy się stale zmniejszać nasz ślad środowiskowy poprzez szereg inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju nie zapominając jednocześnie o optymalizacji podróży klientów. Dlatego z przyjemnością wprowadzamy nowy program nagród, dzięki partnerstwu z Rentalcars.com – zapewni to naszym klientom obniżony koszt wynajmu aut w miejscach znajdujących się w rozległej siatce połączeń Wizz Air, jeśli tylko dokonają najbardziej zielonego wyboru z Green Motion. Jesteśmy dumni z najniższego śladu środowiskowego – to 57,2 gr (pasażer/kilometr) – w europejskiej branży lotniczej. Nowa współpraca jeszcze bardziej umacnia naszą wiodącą pozycję w zakresie zrównoważonego rozwoju –  powiedział Johan Eidhagen, Chief People & ESG Officer w Wizz Air.

Cieszymy się ze współpracy z Wizz Air i możliwości oferowania podróżnym dostępu do ekologicznych opcji wynajmu samochodów we współpracy z Green Motion. Ich klienci mogą nie tylko wnieść swój wkład w ochronę środowiska, ale także poczynić duże oszczędności. Bardzo doceniamy ponad siedmioletnią współpracę z Wizz Air –  skomentował Matthias Schmid, Vice President & Managing Director of Rentalcars.com

https://www.waszaturystyka.pl/wizz-air-najbardziej-zrownowazona-linie-lotnicza-w-europie/