Wizz Air – spotkania rekrutacyjne

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air, organizuje w grudniu Dni Otwarte dla kandydatów na członków załogi. W ramach kampanii rekrutacyjnej #IamWIZZcrew, odbędą się one w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą proces rekrutacji i zostaną członkami załogi WIZZ, otrzymają bezpłatnie mundur i szkolenie, a także możliwość w pracy w swoim mieście dla jednej z najlepszych linii lotniczych w Europie. Będą mogli również podróżować z rodziną i przyjaciółmi korzystając ze zniżek i biletów w całej siatce połączeń WIZZ.

Załoga Wizz Air w Polsce liczy obecnie ponad 800 osób zatrudnionych w 6 bazach. Flota WIZZ składa się z 23 nowoczesnych samolotów typu Airbus A320 i A321.

Kampanią #IamWIZZcrew, WIZZ ułatwia wszystkim zainteresowanym rozpoczęcie kariery w WIZZ i zdobycie jeszcze większej ilości informacji o linii. Jednocześnie to doskonała okazja dla kandydatów na pilotów lub członków personelu pokładowego, aby porozmawiać z załogą.

Więcej informacji na temat kolejnych spotkań rekrutacyjnych oraz wolnych stanowisk w WIZZ znajduje się pod adresem: wizzair.com/en-gb/information-and-services/career/work-wth-us#/.