Wizz Air – specjalny samolot dla kibiców

Linia lotnicza Wizz Air, ogłosiła dzisiaj uruchomienie specjalnego lotu z Warszawy do Saint Etienne dając wszystkim polskim kibicom piłkarskim możliwość wspierania swojej narodowej drużyny na miejscu w kolejnej fazie rozgrywek Mistrzostw Europy w meczu ze Szwajcarią.

Specjalny lot WIZZ odbędzie się w dogodnych godzinach w nawiązaniu do harmonogramu meczu. Jeden z nowych samolotów typu Airbus A320 we flocie Wizz Air wyląduje we Francji w sobotę, 25 czerwca przed godziną 9:00 rano. Lot powrotny do Polski rozpocznie się tego samego dnia, po meczu, krótko po godzinie 19:30. Bilety dostępne są tylko w obie strony, a ich ceny rozpoczynają się od 1837 złotych/ 419,98 euro. Rezerwacji można dokonać na wizzair.com od 23 czerwca.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Jesteśmy pod wrażeniem świetnej gry reprezentacji Polski. Jako jedna z największych linii lotniczych w Polsce, mamy przyjemność zaoferować polskim kibicom możliwość obejrzenia i wspierania ich drużyny na miejscu. Zachęcamy polskich fanów futbolu do polowania na bilety w najniższych cenach na stronie wizzair.com. Spodziewamy się dużego zainteresowania naszą ofertą, dlatego warto nie zwlekać.”