Wizz Air – siedem nowych tras z Polski

Wizz Air rozszerza siec połączeń z Polski
fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła uruchomienie siedmiu nowych tras z Polski od czerwca 2021 roku – do Grecji, Chorwacji i Bułgarii.

Samoloty przewoźnika będą latać dwa razy w tygodniu (wtorki i soboty) z Warszawy na Kretę i Santorini, z Krakowa na Kretę (wtorki i soboty) i Santorini (środy i niedziele), z Katowic na Korfu (środy i niedziele), z Gdańska do Splitu (czwartki i niedziele) oraz raz w tygodniu (soboty) Wrocławia do Burgas.

Po dwa loty tygodniowo będą odbywać się z Warszawy i Krakowa na greckie wyspy – Kretę i Santorini. Dodatkowo linia będzie realizować dwa razy w tygodniu loty z Gdańska do Splitu i z Katowic na Korfu. Poza tym loty WIZZ będą odbywać się również na trasie Wrocław-Bourgas (Bułgaria).

George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air, powiedział: – Dzisiaj podkreślamy nasze silne zaangażowanie w działalność w Polsce ogłaszając siedem nowych tras z pięciu polskich miast do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji, Bułgarii i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie.

Wizz Air zainaugurował loty z Rzeszowa. Pierwsza trasa – do Eindhoven