Wizz Air rozpoczął współpracę z SIXT

archiwum Wizz Air

W ramach współpracy Wizz Air z firma SIXTpasażerowie podczas rezerwacji lotu na stronie Wizz Air lub za pośrednictwem aplikacji, mogą bezpośrednio wynająć wybrany pojazd i uzyskać dostęp do całej floty SIXT dostępnej w poszczególnych miejscach.

SIXT oferuje pasażerom indywidualną ofertę w każdej kategorii cenowej – od kompaktowych aut miejskich, przez sportowe kabriolety po przestronne rodzinne vany. Oferta SIXT to nie tylko bogaty wybór nowych i komfortowo wyposażonych modeli różnych producentów, ale także najwyższej jakości, wielokrotnie nagradzana obsługa klienta.

Umowa pomiędzy SIXT i Wizz Air dotyczy prawie wszystkich miejsc z siatki połączeń linii w 44 krajach. Ponadto SIXT zostanie partnerem w programie Wizz Air – “Flight Credit”. Przy każdym wynajęciu pojazdu, klienci otrzymają 5 proc.na konto Wizz Air do wykorzystania na zakup nowych biletów lub usług dodatkowych.

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: “Wizz Air stara się zapewnić wszystkim pasażerom doskonałą ofertę cenową i najwyższy poziom obsługi na każdym etapie – od momentu rezerwacji, aż do samego końca podróży. Wyjątkowe partnerstwo z SIXT umożliwi naszym klientom wygodne wynajęcie świetnych pojazdów w miejscach docelowych z rozległej siatki połączeń Wizz Air. Mamy nadzieję, że podróżni skorzystają z łatwego systemu rezerwacji i komfortowych aut naszego partnera.”

Regine Sixt, vice prezes zarządu Sixt, dodała: “Ogromnie cieszymy się ze współpracy z Wizz Air. Nasze firmy to odnoszące sukcesy, popularne marki międzynarodowe, które oferują atrakcyjne warunki podróży. Klienci Wizz Air mogą teraz doświadczyć doskonałej obsługi w SIXT, skorzystać z innowacyjnych usług oraz wymarzonych samochodów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu ich wspomnienia z podróży będą jeszcze bardziej wyjątkowe.”