Wizz Air poleci do Leeds z pięciu polskich miast

fot. materiały prasowe

Wizz Air ogłosił dziś (29 września) dodanie pięciu nowych tras z Polski do Leeds. Linia rozpocznie loty do Leeds/Bradford, najnowszego miejsca docelowego Wizz w Wielkiej Brytanii z: Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Najnowsze trasy będą dostępne przez cały rok począwszy od 31 października 2022.

Przewoźnik stale rozwija swoją siatkę połączeń i ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia lotnicza oferuje obecnie loty do Wielkiej Brytanii z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma aglomeracjami w Wielkiej Brytanii, co pozwala Polakom podróżować w celach turystycznych ale także do pracy i aby odwiedzać rodziny i przyjaciół.

Leeds położone w Wielkiej Brytanii jest największym miastem w hrabstwie West Yorkshire. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Leeds to także miasto zakupów, życia nocnego, uniwersytetów i sportu.

“Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Leeds to nasza najnowsza destynacja z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy, z której nasi polscy klienci mogą korzystać dzięki niskim cenom i nowoczesnym samolotom. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów Wizz z Polski do Leeds” – powiedziała  Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air.

Wizz Air dodaje trzy samoloty do baz we Włoszech