Wizz Air połączy Wrocław ze Splitem i Poznań z Burgas

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air od czerwca powiększy sieć połączeń, wśród nowości dwa połączenia z Polski: Poznań – Burgas, Wrocław – Split.

Linia ogłosiła dzisiaj otwarcie nowej sezonowej bazy w Burgas. Między 10 czerwca a 12 września przewoźnik umieści 1 samolot typu Airbus A320 na lotnisku w Burgas. Jwizz Air uruchomi siedem nowych połączeń do siedmiu krajów z Burgas w czerwcu 2021 roku

Samolot typu Airbus A320 będzie obsługiwać siedem nowych tras do Dortmundu, Eindhoven, Kijowa, Liverpoolu, Poznania, Tel Awiwu oraz Turku. Wraz z nowymi nowymi połączeniami oferta Wizz Air będzie składać się z ponad 110 000 miejsc w sprzedaży z Burgas w 2021 roku.

Jednocześnie od 20 czerwca linia uruchomi nowe połączenie z Wrocławia do Splitu. Trasa do Chorwacji obsługiwana będzie raz w tygodniu, w niedzielę.

Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedział: „Z radością ogłaszamy powstanie tymczasowej letniej bazy w Burgas. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie na podróże w sezonie wakacyjnym na malownicze bułgarskie wybrzeże. Z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność w Bułgarii oferując kolejne możliwości podróży w przystępnych cenach.”

Wizz Air – alerty cenowe w aplikacji mobilnej