Wizz Air połączy Warszawę z Tiraną

Wizz Air dodaje nową trasę do polskiej siatki połączeń w sezonie letnim. Połączenie z Warszawy do stolicy Albanii zostanie uruchomione 4 lipca 2022 roku. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Bilety są dostępne w sprzedaży online na stronie wizzair.com i poprzez aplikację.

Popularność Albanii rośnie z roku na rok. Jest to kolejny punkt na mapie Wizz Air idealnie nadający się na wakacyjne wyjazdy. Kraj położony jest w środku basenu Morza Śródziemnego i przyciąga turystów naturalnością, nieskażoną przyrodą i licznymi plażami. Stolica – Tirana – jest centrum kulturalnym i największym miastem w Albanii.

Poza wieloma możliwościami spersonalizowania podróży, Wizz Air oferuje pasażerom dużą elastyczność dzięki usłudze Wizz Flex. Dodając ją do swojej rezerwacji, klienci otrzymują ochronę w przypadku chęci zmiany daty lub kierunku podróży lub nawet skasowania swojego lotu do trzech godzin przed planowanym wylotem – bez dodatkowych opłat i otrzymując 100 proc. pierwotnej ceny rezerwacji zwracanej natychmiast w postaci punktów.

“Z radością dodajemy do rozkładu letniego nową trasę z Polski. Nasze obserwacje i analizy potwierdzają rosnącą popularność Albanii w ruchu turystycznym. Uruchomienie trasy Warszawa-Tirana to wyraz naszego zaangażowania w zapewnianie pasażerom z Polski przystępnym podróży lotniczych do najbardziej atrakcyjnych miejsc w sezonie. Lato nad Morzem Śródziemnym oznacza mnóstwo słońca, plażowanie na szerokich, piaszczystych plażach i obcowanie z nieodkrytymi wciąż jeszcze zakątkami Półwyspu Bałkańskiego. Zatem zachęcamy do planowania letnich wakacji już teraz. Do zobaczenia na pokładach samolotów nowoczesnej floty Wizz, gdzie razem z naszą wysoko wykwalifikowaną załogą zadbamy o Państwa bezpieczeństwo i pozytywne wrażenia z podróży” –  powiedziała Paulina Gosk, corporate communications manager w Wizz Air.

Wizz Air – 810 tras w zimowym rozkładzie lotów 2022/23