Wizz Air – pięć nowych tras z Polski na południe Europy

Wizz Air rozszerza sieć wakacyjnych połączeń z polski
Samolot w barwach Wizz Air/fot/ archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła pięć nowych tras z Polski, które znajdą się w letnim rozkładzie lotów. Od czerwca przewoźnik będzie latał z Gdańska na Kretę i Santorini, z Krakowa do Splitu i z Warszawy (lotnisko Chopina) – do Salonik i Prewezy-Aktion.

Nowe wakacyjne trasy Wizz Air obejmują pięć letnich kierunków z Polski: Heraklion, Santorini, Saloniki, Preweza-Aktion oraz Split.
Samoloty przewoźnika będą latały do wymienionych kierunków dwa razy w tygodniu: z Gdańska na Kretę w środy i niedziele, na Santorini – w poniedziałki i piątki, z Krakowa do Splitu – w poniedziałki i piątki, z Warszawy do Salonik – w poniedziałki I piątki, do Prevezy – w środy I niedziele.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Dziś z radością podkreślamy nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć nowych tras z Warszawy, Gdańska i Krakowa do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie.”

Wizz Air poleci z lotniska Chopina na Kretę, Rodos i Zakyntos

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center